Escapist ile Etkinlik Prodüksiyonları

Çalışma alanı fark etmeksizin kurumsal firmalar için özellikle tanıtım – lansman ve PR organizasyonlarında en çok destek ihtiyacı duyulan alan etkinlik prodüksiyondur. Escapist tüm çalışma alanlarında kurum içi veya dışı etkinliklerin prodüksiyonları ihtiyacını karşılamak adına profesyonel hizmetler sunmaktadır.

Bilhassa firma tarafından üretilen ürün ya da hizmetin hedef kitleye istenen algıda ulaşabilmesi için, etkinliğin tasarımı kadar prodüksiyonu da önem taşır. Bu nedenle odak noktası ne olursa olsun, bir etkinlik ya da organizasyonun hedef kitleye doğru şekilde ulaşabilmesi etkinlik prodüksiyon kalitesiyle ilişkilidir.

Markalaşmış firmaların ve marka olma yolunda emin adımlarla yürümek isteyen kurumların yoğun ilgi gösterdiği ve yatırım yaptığı alanların başında marka deneyim etkinlikleri gelmektedir. Bu etkinlikler mevcut kitlenin markayla olan ilişkisini ve potansiyel hedef kitlenin markayla kuracağı ilişkinin yönünü derinden etkiler.

Marka deneyim etkinlikleri aracılığıyla firmanın sahip olduğu ürün ve hizmetlerin sunumu gerçekleştirilerek kullanıcının beğenisi amaçlanır. Bu sebeple bu etkinliklerde alanında uzman ekiplerle çalışılması son derece mühimdir. Escapist, deneyim etkinliklerinin üst düzey kaliteye ulaşması adına etkinlik prodüksiyon çalışmalarını titizlikle yürütür.

Kurumsal firma etkinliklerinde tasarlanan organizasyonun ihtiyaç duyduğu ses ve ışık desteği, görsel ve sahne organizasyonu Escapist tarafından sağlanır. Böylece marka yönetiminin ön gördüğü ve istediği şekilde ürün ve hizmetlerin hedef kitleye ulaşması mümkün olur. Kullanılan ekipman ve malzemelerin birinci sınıf kalitede olması, başta katılımcıların beğeni oranını yükseltmek üzerine bir fayda sağlasa da; özellikle teknik ekipmana yönelik etkinlik prodüksiyonları desteğindeki kalite, organizasyon sahibi yönetimin işini kolaylaştırır.

Çağın gereklilikleri arasında; çalışma alanları için yegâne perspektiflerden biri, dijital platformların etkinlik organizasyonlarındaki önemini anlamak vardır. Bu gerekliliğin bilincinde olan firma yönetimleri tüm tanıtım faaliyetleri, PR çalışmaları ve marka deneyim etkinliklerinde sosyal platform yayınlarının gerçekleşmesini sağlayarak, hitap kitlesinde maksimum kapasiteyi hedefler.

Escapist etkinlik prodüksiyonları hizmetleri kapsamında, mevcut etkinlik organizasyonunun tüm sosyal platformlarda canlı yayınlanması için gerekli olan profesyonel desteği sunuyoruz. Böylece prodüksiyon hizmetlerimizle mükemmel deneyim etkinliklerinizin tüm gereçlerine birinci sınıf kalitede ulaşırken, etkinliğinizin canlı yayın ve video kurgularıyla milyonlara ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Hemen hizmet almak için bize ulaşın.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir