ÖZEL TASARIM ONLINE OYUN

ONLINE SİNEMATİK DENEYİMLER

Oyun Detayları

Oyun Teması

Gizem, Macera

Oyun Süresi

60- 90 Dakika

Katılımcı Sayısı

20 – 300 Kişi

Platform

Zoom, Teams vb…

Videoyu oynat


Kurumsal ekipler için çevrimiçi (online) platformda firmadan aldığımız brief doğrultusunda özel senaryo tasarımı, verilmek istenilen mesaj ve bilgilerin oyunlaştırılması ile özel bulmaca içerikleri kurgulanması ve firma kurumsalına uygun görsel tasarım yapılarak tamamen ekibe özel bir online deneyim yaratılabilir.

Online takım çalışması ve motivasyon, eğitim, işe alım, oryantasyon, iç lansman vb. birçok farklı Kurum İçi İletişim süreci online ortamda oyunlaştırma, deneyim tasarımı ve prodüksiyon uzmanlık alanlarımızla keyifli ve hedefe yönelik özel tasarım online etkinlik formatında kurgulanabilir.

Pazarlama İletişimi etkinlikleri kapsamında da hedef kitle profiline özel tasarım online oyunlar tasarlanabilir. Bireysel veya takımlar halinde oynanmak üzere hem eğlenceli hem de marka ve ürün mesajlarını içeren online deneyimler hayata geçirilir.

Dijital pazarlama aktiviteleriyle bütünleşmiş online ürün lansman ve kampanyaları, PR aktiviteleri, influencer etkinlikleri vb. kapsamlarda markaya özel online deneyimler yaratılır.

kurumlar için online aktivitelerin faydaları

Takım Oyunlarının
Avantajları

Online takım oyunları, birbirinden uzakta çalışan ekipleri online ortamda bir araya getirerek takım çalışması ve görev paylaşımı ile aynı hedefe doğru ilerlemelerini sağlar.

Online takım oyunlarında kurumsal oyuncular farklı dünyalara adım atarak yaratıcılıklarını geliştirir, eğlenceli deneyimlerde motivasyonlarını artırırlar.

Uzaktan çalışan ekipler iletişim ve birbirleriyle sosyalleşme konusunda zorluklar yaşayabilirler. Online takım oyunları kurgusu içinde online ortamda fikirlerini paylaşıp, ortak karar alırlar, beraber keyifli vakit geçirerek etkin iletişim kurma imkanına sahip olurlar.

Fun Facts

Nasıl Oynanır?

2015'den beri ...

Binlerce kurumsal oyun ve katılımcı, yüzlerce kurumsal etkinlik ve deneyim tasarımı...​

40.000+ Kurumsal Oyuncu ve Katılımcı

Binlerce farklı oyuncu ve katılımcı Escapist ile maceraya atıldı.​

250+ Kurumsal Etkinlik ve Deneyim Tasarımı​

Yüzlerce kurumsal firma, Escapist etkinlikleriyle unutulmaz deneyimler yaşadı.

TEKLİF AL!

Kurumunuz için hayata geçirmeyi düşündüğünüz tüm etkinlik ve deneyim fikirleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.