Hakkımızda

ESCAPIST

Escapist olarak 2015 yılından beri kurumsal firmaların şirket içi ve marka iletişimi etkinlikleri kapsamında reklam, lansman, ürün deneyimleri, işe alım süreçleri, ekip içi motivasyon, şirket içi eğitim ve atölye gibi projelerine yönelik etkileşim tabanlı deneyim tasarımı, oyunlaştırma ve prodüksiyon hizmeti veren
yeni nesil bir deneyim tasarımı ajansıyız.

Pazarlama, prodüksiyon, reklamcılık, eğlence ve oyun sektörlerinde deneyimli, çözüm odaklı, yenilikçi ve yaratıcı ekibimiz ile kurumsal firmaların taleplerine ve her projenin ihtiyacına, hedef kitlesine özel oyun deneyimleri tasarlıyoruz. Bu deneyimleri, konsepte uygun olarak otellerden müzelere, gösteri ve alışveriş merkezlerinden çeşitli açık hava alanlarına kadar birçok farklı mekânda ve farklı sayıda katılımcı ile gerçekleştiriyoruz.

Bankacılık, ilaç, sigorta, gıda, teknoloji, otomotiv vb. gibi birçok farklı sektörden şirketle iş birliği içinde yaptığımız projeler hem ulusal hem uluslararası birçok ödüle layık görüldü. 2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde geliştirdiğimiz dijital platform ‘Homy Experiences’ ile birçok kurumsal firmanın binlerce çalışanını online olarak ekipleriyle bir araya getirerek yepyeni deneyimler sunmaya devam ediyoruz.

EKİBİMİZ

Escapist_Ekip_Barış_

BARIŞ KOCA

Co Founder & Creative Director
Escapist_ekip_Soner

SONER EMANET

Co Founder & General Manager
Escapist_Ekip_Meltem_

MELTEM ZAĞYAPAN

Partner - Sales & Marketing Director
murat-ozkok

MURAT ÖZKÖK

Operation & Project Manager
omur-ulcaysin

ÖMÜR ULÇAYSIN

Technical Director
hande-cevahir

HANDE CEVAHİR

Graphic Designer
Escapist_Ekip_Ferhat

FERHAT ERMİŞ

Game Master
Escapist_Ekip_İlayda

İLAYDA DURAK

Game Master

Neler Yaparız

Deneyim Tasarımı

Firmanın ve etkinliğin amacına, katılımcı profiline, mekana özel tasarladığımız deneyimler ile unutulmaz maceralar yaşatıyoruz.

Oyunlaştırma

Hedef kitleye aktarılmak istenilen mesaj, bilgi ve becerileri oyunlaştırarak eğlenceli bir deneyim içinde sunuyoruz.

Prodüksiyon

Profesyonel ekibimiz ve etkinlik ihtiyacına uygun teknik ekipman ile anahtar teslim ses, ışık ve görüntü prodüksiyonu hizmeti veriyoruz.

Bizimle tanışmak ister misiniz?

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL