Kaçış Oyunları

Kaçış Oyunları konseptinde, Escapist ayrıcalığıyla sunulan oyunlar yaratıcılık, zaman yönetimi, liderlik, motivasyon ve problem çözme kavramları bütünleştirmeden başarı elde edilemeyen yapısı ile ekiplerinizinde bu kavramların harekete geçmesini ve anlam kazanmasını destekler.

Kaçış Oyunları Merkezi

Trump AVM’de bulunan merkezimizde; kurumsal camiadan katılımcı gruplara, farklı senaryolar eşliğinde kaçış taktikleri geliştirecekleri oyunlar sunuyoruz.

Modüler Kaçış Oyunları

Ekiplerin kıyasıya mücadelesini seyircilerin birebir tanıklık edebileceği şekilde izlemelerini sağlayan kaçış oyunu modelleme ve kurulumları profesyonel ekibimizce gerçekleştiriyoruz.

Online Kaçış Oyunları

Birbirinden heyecanlı ve özgün senaryolarla geliştirdiğimiz online kaçış oyunları ile çalışanlarınızın ekip çalışmasına yatkınlığını artırabilir ve bu amacı eğlenceli biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

E S C A P I S T

Kurumsal Kaçış Oyunları

E S C A P I S T

Escapist
Kaçış Oyunları Merkezi

Trump AVM’de bulunan merkezi; kurumsal camiadan katılımcı gruplara, farklı senaryolar eşliğinde kaçış taktikleri geliştirecekleri oyunlar sunmaktadır. Bu sayede ekip ruhunun perçinlendiği, bireysel yeteneklerin sergilendiği ve akılcı çözümlerin uygulandığı oyun senaryolarında başarı sağlamak isteyen kurum çalışanları; eğlenirken yenilenme imkanı bulmaktadır.

Katılımcıların yalnızca ekip faaliyetlerine yönelik yönlerini değil, kendi çözüm odaklı yetilerini de ortaya koyduğu bu oyunların gelişimi destekleyen yönleri bulunmaktadır. Kaçış oyunları merkezindeki kurgular, problem çözme, akıl yürütme, motivasyon ve liderlik gibi bireysel başarıları da ön plana çıkartan özelliklere sahiptir.

Macera dolu bir dünya..
Online Etkinlikler
E S C A P I S T

Modüler
Kaçış Oyunları

Modüler oyun düzeneklerinin farklı alanlara kurulabilen özel tasarımı sayesinde; mekan tercihi ve uygulama merkezlerine firmaların karar verdiği etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Ekiplerin kıyasıya mücadelesini seyircilerin birebir tanıklık edebileceği şekilde izlemelerini sağlayan kaçış oyunu modelleme ve kurulumları profesyonel ekibimizce gerçekleştirilmektedir.

Farklı grupların birbiriyle rekabet edebileceği veya bir grubun verilen süre içerisinde görevleri yerine getirerek kaçışı organize ettiği bu uygulamalar, farklı senaryolar üzerine kurgulanan bir yapıya sahiptir. Bu sayede şirketin faaliyet alanı da dahil olmak üzere isteğe bağlı senaryo ve kurulum gerçekleştirilebilir.

Kaçış oyunlarının temel amacı farklı ekip ruhu kavramlarını geliştirmek ve perçinlemek olsa da yeni nesil lansman ve PR çalışmaları ve kurumsal aktivite organizasyonlarında da sıklıkla kullanılmaktadır. Modüler kaçış oyunları ile çalışanların eğlenerek yarıştığı ve izleyicilerin rekabete tanıklık ettiği turnuvalar düzenleyebilirsiniz.

ESCAPIST ZONE
E S C A P I S T

Online Kaçış Oyunları

Kurumsal çalışma alanlarında, yönetimlerin temel hedefi; farklı birimlerin uyum içinde çalışmasını sağlamaktır. Online kaçış oyunları çalışanları grup aktiviteleri konusunda sahip olması gereken yetkinlikleri perçinler. Birbirinden heyecanlı ve özgün senaryolarla geliştirdiğimiz online kaçış oyunları ile çalışanlarınızın ekip çalışmasına yatkınlığını artırabilir ve bu amacı eğlenceli biçimde gerçekleştirebilirsiniz.

Son dönem şartlarının getirdiği kısıtlı çalışma şartları yalnızca fiziksel olarak değil, psikolojik anlamda da çalışanların birbirinden uzaklaşmasına sebep olmaktadır. Online kaçış oyunları ile ekip etkinlikleri gerçekleştiren firmaların kurum içi etkileşimi ve çalışan işbirliğini artırdığı modellemeler ile işinize katkı sağlıyoruz.

Çalışanların hem iletişim bakımından fayda görebileceği hem de çalışma arkadaşlarıyla aynı amaca yönelik yaratıcı fikirlere katkı sağlayacağı etkinlikler düzenlemek için online kaçış oyunlarını tercih edebilir, kurum içi etkileşimi online oyunlar sayesinde artırabilirsiniz.

E S C A P I S T

Neden Kaçış Oyunu ?

Online platformların yeni nesil çalışma düzenindeki etkisi oldukça fazladır. Her türlü eğitim ve etkinlik faaliyetinin teknoloji harikası tasarımlarla bütünleştiği bu platformların en etkili ürünleri arasında online oyunlar yer almaktadır.

Online kaçış oyunları modellemeleri ile kurumsal çalışma alanlarına yönelik senaryo üretimi ve oyun kurulumu sağlayarak; firmanızın kurum içi iletişimini artıran etkinlikler düzenliyoruz. Bu etkinlikler arasında kurumsal turnuvalar ve online oyun şampiyonaları, çalışanlarınızın rekabet ortamında çözüm odaklı düşünmeyi benimsemesi için mükemmel bir fırsattır.

Firmanızın çalışan etkileşimini artırmak ve ekip çalışmasında ihtiyaç duyulan kriterlerin çalışanlarınız tarafından sergilenmesi için bir fırsat yaratmak; online kaçış oyunlarımız ile son derece eğlenceli ve kolay bir hal almıştır. Online kaçış oyunları çalışanlarınızın liderlik, analitik düşünme, zaman yönetimi, problem çözme yetilerini sergileyebilecekleri ve ekip arkadaşlarıyla ortak hareket etmenin alternatiflerini öğreneceği bir metottur.

KURUMSAL PROJELER HAKKINDA

Detaylı Bilgi İçin

Yaratıcı projeleriniz için ihtiyacınızı anlayıp, fikirlerimizi ve tekliflerimizi sunabiliriz.