İnsan Kaynakları Etkinlikleri

Kurumsal firmaların İnsan Kaynakları süreçleri içinde yer alan işe alım, oryantasyon ve eğitim konularında oyunlaştırma, deneyim tasarımı ihtiyaçlarına yönelik kurum kültür ve değerlerine özel tasarımlar yapılmaktadır.

İşe Alım

İşe alım süreçleri yeni dönemde değişti. Yaşadığımız teknoloji çağında işe alımları yazılı sınavlar yerine, etkinlik ve yarışmalar ile eğlenceli bir hale getiriyoruz.

Oryantasyon

İşe alımı yapılmış yeni personellerin şirkete hızlı adapte olmasını sağlayan oryantasyon süreçlerini, düzenlediğimiz etkinlikler ile keyifli bir hale dönüştürüyoruz.

Eğitim & Performans Analizi

Personellerinizin eğitim ve performans süreçlerini Escapist olarak üstleniyoruz. Siz de düzenleyeceğimiz etkinlikler ile doğru performans analizini bizimle raporlanıyın.

E S C A P I S T

Oryantasyon ve İşe Alım Sürecleri

E S C A P I S T

Oryantasyon

Yeni personellerin doğru yönetilmesi gereken oryantasyon dönemi, kişilerin marka bağlılığı ve ekip ruhuna adapte olması için oldukça önemlidir. Bu zorlu süreçte bulunduğumuz dönemde tamamen değişti ve gelişti. Escapist olarak personellerinizin oryantasyon süreçlerini yeni etkinlik ve oyunlarla bambaşka bir süreç haline getiriyoruz. 

Kurgulanan etkinlik ve oyunlar ile kişinin öz bağlılığı arttırılırken, şirket içi motivasyonun kazanılması da hızlandırılmış oluyor. Bu etkinliklerin sonunda hazırlanan analizlerle personellerin kişisel özelliklerinin aktarılması da etkili bir süreç yönetimi için önemli rol oynuyor.

Oryantasyon süreçlerinizi keyifli ve etkili bir sürece dönüştürmek için siz de Escapist’e güvenebilirsiniz.

Oryantasyon etkinlikleri
E S C A P I S T

İşe Alım

İşe alım süreçleri yeni dönemde değişti. Yaşadığımız teknoloji çağında işe alımları yazılı sınavlar yerine, etkinlik ve yarışmalar ile eğlenceli bir hale getiriyoruz.

Escapist tarafından düzenlenen ve yöneticiler tarafından kurgulanan bu oyunlar ile aday personelin ekip içi uyumluluk, stres yönetimi ve kişisel özellikleri gibi tüm önemli kriterlerini oyun içerisindeki performansı ile tanımlanabiliyor. Kişiye özel de düzenlenebilen bu kurgularda aday personel marka gücünü ve bakış açısını benimseyerek marka içerisine olma isteği artıyor. Yöneticiler ise ihtiyaçları doğrultusunda yapılan doğru analizlerle aradığı personeli eğlenerek bulabiliyor.

Yeni dönem işe alım süreci..
İK Etkinlikleri
E S C A P I S T

IK Aktiviteleri

Tüm IK aktivitelerini Escapist olarak sizler için eğlenceli ve keyifli bir sürece dönüştürüyoruz.

İşe alım süreci, işe yeni başlayan personellerin markaya uyum süreci ya da yeni bir iş sunumu gibi tüm IK aktiviteleri oyunlaştırma gücüyle bambaşka bir sürece evriliyor. Özel konseptlerin kurgusuyla istenilen etkinin çok daha fazlasını Escapist aracılığıyla kazanabilirsiniz.

IK Aktiviteleri
E S C A P I S T

IK (HR) Etkinlik Süreçleri

IK derpartmanlarının şirket içerisinde yükümlü olduğu tüm süreçler oyunlaştırma ile daha itibarlı ve kazanımlı bir sürece evrilebiliyor.

Escapist’in etkinlik kurgularıyla işe alım sürecinde yapılan oyunlaştırma ile doğru ihtiyaç analizi yapılırken, aday personel içinse markaya duyulan itibar artıyor. Ya da oryantasyon sürecini eğlenceli etkinlikler ile geçiren bir personelin sergileyeceği ekip içi uyumluluk çok daha fazla oluyor. Yeni bir iş ya da ürün sunumu düzenleyecek IK departmanı, bu sunumu hazırlanan özel etkinlik konseptleri ile yapabildiğinde müşteriye aktarılan bilgi daha deneyimli bir aktarıma dönüşüyor.

Escapist’in etkinlik ve oyunlaştırma tecrübesi ile tüm IK departmanlarında etkinlik süreçleri deneyim kazandıran eğlenceli etkinliklere dönüşüyor.

KURUMSAL PROJELER HAKKINDA

Detaylı Bilgi İçin

Hayal ettiğiniz etkinlik ve projelerinizi birlikte hayata geçirebilmemiz için bizimle iletişime geçin.