Marka Deneyim Etkinlikleri

Marka deneyim etkinlikleri kapsamında; kurumsal markanızın bütünleşik pazarlama faaliyetleri arasında yer alan PR, tüketici kampanyası, ürün lansmanı planlarınız için yaratıcı ve orijinal fikirli kurumsal etkinlikler organize ederek hayata geçiriyoruz. 

Marka Deneyimleri

Marka kimliği ve ürünleri çerçevesinde hedef kitlenin eğlenerek katılım göstereceği aynı zamanda marka değerlerini içselleştirerek deneyimleyeceği etkinlikler tasarlıyoruz.

PR ve Influencer Aktiviteleri

Marka konseptine uygun doğru mesajların hedef kitleye ulaşmasını sağlamak amacıyla PR etkinlikleri için oyun ve deneyimler kurguluyoruz.

Lansman Etkinlikleri

Lansman etkinliklerinizde yeni ürün ve hizmetlerinizi hedef kitlenizle, çözüm ortaklarınızla eğlenceli ve yaratıcı deneyim kurgularında tanıştırıyoruz.

Marka ve Ürün Yerleştirme Aktiviteleri

Yaratıcı mekan ambiansı ve senaryo kurgusu içinde prodüksiyon tecrübemizle marka ve ürünlerinizi oyun ve deneyimler içine yerleştiriyoruz.

E S C A P I S T

Marka Etkinlikleri

Marka Deneyimleri

Markanızın deneyimsel pazarlama stratejileri doğrultusunda marka ve ürününüzün hedef kitlenizle bulabileceği unutulmaz etkinlikler tasarlıyoruz. Marka, ürün, hizmet, teknoloji vs. yarattığı faydayı özel tasarlanan oyun kurgusu ve oyun görsellerinde marka değerlerinde, pazarlama iletişimi konseptleri, ürün faydaları vb. kullanılarak, hedef kitleye oyunda eşsiz bir marka deneyimi yaşatılmış olunuyor.

Faydaları

PR ve Influencer Aktiviteleri

Markanın bütünsel iletişim stratejisini destekleyecek, hedeflenen kitleye istenilen marka mesajlarının ulaşmasını sağlayacak, katılım için istek uyandıran PR deneyimleri tasarlıyoruz. İhtiyaca göre etkinliğe markanın hedeflediği kitleye ulaşmasını sağlayacak ve marka tecrübesini en etkili şekilde aktarabilecek influencerlar da dahil edilmektedir.

Dijital mecralar ve sosyal medyada tasarlanacak yaratıcı kurgular ile entegrasyon sağlanarak bu eğlenceli deneyimler daha geniş bir hedef kitleye ulaştırılabilmektedir.

Faydaları

Lansman Etkinlikleri

Markanın lansmanı yapılan yeni ürün, hizmet veya teknolojisinin özelliklerini ve yarattığı kullanıcı faydalarını katılımcıların deneyimlediği eğlenceli oyunlaştırılmış etkinlikler tasarlıyoruz. Yaratıcı mekan ambiansları ve özgün senaryolar tasarlanıp, prodüksiyon teknolojisi imkanları ile de desteklenerek etkileyici bir deneyim içinde katılımcı kitlenin yeni ürünle tanışması, unutulmaz bir kullanıcı tecrübesi yaşaması sağlanmaktadır. 

Faydaları

Marka ve Ürün Yerleştirme

Marka kimliği, ürünün tüm özellikleri ve yarattığı faydalar üzerine aldığımız detaylı brief sonrasında yaratacağımız deneyim kurgusu içine doğru noktalara marka ve ürünlerinizi yerleştirerek, hedef kitlenize bir kaçış oyunu odasında veya farklı bir mekanda sıra dışı deneyimler yaşatıyoruz. Keyifli bir aktivite akışı içinde ürünle yaratıcı bir ortamda karşılaşan katılımcılar ürünün özelliklerinden faydalanarak o anki duruma çözüm getirmiş oluyor ve ürünle ilgili olumlu ve akılda kalıcı bir kullanıcı deneyimi yaşamış oluyor.

Faydaları
E S C A P I S T

Neden Kurumsal Marka Deneyimi?

Deneyimsel pazarlama yöntemleri geleneksel pazarlama etkinliklerinin ötesinde tüketicilerle doğrudan etkileşime girmenize ve onlarla yaratıcı ve akılda kalıcı bir şekilde etkileşim kurmanıza imkan verir. Marka deneyimleri fiziksel bir ortamda gerçekleşebileceği gibi son dönemde hibrit ve sanal deneyimlerdeki ihtiyacın artmasıyla çevrimiçi aktiviteler de deneyimsel pazarlama stratejilerine dahil etmeye başladılar.

Kullanıcılara duygusal deneyim sağlayan bu etkinliklerle katılımcıların marka ile bağ kurması hem de müşterilerin organik bir şekilde ürünü tanımaları sağlanır. Markaya dair olumlu duygular oluşturan ve müşteri sadakatini kazanmayı sağlayan bir marka deneyimi tasarlamak için marka kimliği ve değerleri, hedeflenen tüketici içgörüsü gibi detaylar üzerine detaylı brief alarak deneyim tasarımı gerçekleştiriyoruz.

KURUMSAL PROJELER HAKKINDA

Detaylı Bilgi İçin

Hayal ettiğiniz etkinlik ve projelerinizi birlikte hayata geçirebilmemiz için bizimle iletişime geçin.