Şirket İçi Etkinlikler

Kurumsal şirketler için özel tasarladığımız oyun etkinliklerimiz ile ekiplerinize heyecanlı ve keyifli bir takım çalışması etkinliği yaşatıyor aynı zamanda verilmek istenilen bilgi ve mesajları deneyimleyerek içselleştirmelerini sağlıyoruz.

Takım Çalışması ve Motivasyon Etkinlikleri

Kurum içi iletişim organizasyonlarınız kapsamında çalışanlarınız arasındaki iletişimi güçlendirerek takım çalışmasını desteklemek, kurum ile çalışan ilişkisini geliştirerek motivasyonu ve verimliliği yükseltmek amacıyla kuruma ve etkinliğe özel alınan brief doğrultusunda deneyimler tasarlıyoruz.

İK Süreçlerine Yönelik Etkinlikler

İK süreçleriniz dahilinde işe alım, oryantasyon, eğitim faaliyetleriniz için ekiplerinizin performans analizi ve koçluk takım çalışmaları gerçekleştirilmektedir. Beraber çalıştığımız İK uzmanı koçlar ile deneyimler sırasında çalışanlarınızın bireysel ve ekip olarak performansı gözlemlenir ve çıktıları paylaşılır.

Şirket Piknikleri ve Aile Günleri

Keyifli outdoor mekanlarda düzenlediğimiz şirket pikniklerinde gün boyunca ekipleriniz eğlenceli aktiviteler ile beraberce vakit geçiriyor. Aile günler gibi özel organizasyonlarda çalışanlarla beraber ailelerini de eğlenceye katıyoruz. Organizasyon dahilinde yetişkinler, gençler ve çocukların beraber veya ayrı ayrı eğleneceği özel tasarım alanlar yaratıyoruz.

Kaçış Oyunları Merkezi Etkinlikleri

Kurumsal ekipleriniz, Trump AVM’deki Escapist Kaçış Oyunları Merkezimizde farklı dünyaların kapılarından heyecanlı bir maceraya adım atıyor. Polisiye, macera, gizem ve korku temalı 5 farklı oyunda ekipler takım çalışması, ekip içi iletişim, analitik düşünme, problem çözme, yaratıcılık ve zaman yönetimi becerilerini sergileyip, geliştiriyorlar.

E S C A P I S T

Şirket İçi Etkinlikler

Escapist

Takım Çalışması ve Motivasyon Etkinlikleri

Kurum içi iletişim organizasyonlarınız kapsamında çalışanlarınız arasındaki iletişimi güçlendirerek takım çalışmasını desteklemek, kurum ile çalışan ilişkisini geliştirerek motivasyonu ve verimliliği yükseltmek amacıyla kuruma ve etkinliğe özel deneyimler tasarlıyoruz.

Şirketlerin ve tüm kurumların motivasyon çalışmalarını belirli periyotlarla uygulaması, üretim ve hizmet faaliyetlerine yönelik kalitenin artması bakımından önem taşımaktadır. Bu uygulamaların profesyonel kurgular içeren deneyimlerden oluşması için farklı etkinlik çalışmalarını sizler için üretiyoruz.

Faydaları
Performans

İK Süreçlerine Yönelik Etkinlikler

İnsan Kaynakları birimlerinin işe alım, oryantasyon, performans değerlendirme ve eğitim faaliyetleri kapsamında fiziksel veya dijital ortamlarda özel tasarladığımız oyun ve deneyimlerde çalışanların gözlemlenmesi ve değerlendirilmesi mümkün olabilmektedir. Çalışanların oyun sırasında öne çıkan özelliklerinin değerlendirilmesinin yapıldığı deneyimli İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından hazırlanan raporlar sunuyoruz. Bu raporlarda oyun sırasında sergilenen takım olma, analitik yaklaşım, problem çözme, iletişim, liderlik, motivasyon gibi alanlardaki beceriler değerlendiriliyor. İnsan Kaynakları birimleri, bu raporları çalışanların görev yapacağı proje gruplarını oluştururken, alacakları eğitim planlarını oluştururken bir referans olarak kullanabilirler.

Deneyimler sonrasında ekip üyelerinin kendi performanslarını değerlendirdiği, uzman tarafından güçlü sorularla yönlendirilen Takım Koçluğu Atölyesi düzenlenebilmektedir.

Değerlendirilen Yetkinlikler

Şirket Piknikleri ve Aile Günleri

Şirket organizasyonları arasında en sevilen ve en çok eğlenilen etkinlikler aile günleri ve pikniklerdir. Şirketlerin çalışanları ve aileleri bir araya getirerek ekip içi kaynaşma ve ekip ruhunu geliştirirken, motivasyon sağlamayı da bir arada gerçekleştirebildiği etkinlikler arasında aile günleri önceliklidir. Bu etkinlikler aynı zamanda çalışanların bir arada iş dışında vakit geçirmesine de olanak sağlar. Çocuklar için oyun parkurları, müzikli gösteriler ve fotoğraf alanlarının bulunduğu bu etkinliklerde çalışanların yanı sıra aileler için de eğlenceli anları beraberinde getiriyor.

Şirket çalışanlarının aileleriyle birlikte unutulmaz anılar biriktirdiği bu etkinliklerin özel yarışmalar ve platformlarla desteklendiği eğlenceli konseptleri sizler için üretiyoruz.

Şirket Piknikleri Aktiviteleri
ODADAN KAÇIŞ

Kaçış Oyunları Merkezi Etkinlikleri

Kurumsal ekipler, İstanbul Mecidiyeköy Trump AVM’de bulunan Escapist Kaçış Oyunları Merkezi’nde farklı bir dünyaya adım atarak ipuçlarını izleyip, şifreleri çözerek 60 dakikada odadan çıkmanın yollarını ararken, takım olmanın önemini kavrıyor, liderlik becerileri geliştiriyor ve özel iç mekan tasarımı ve oyun kurgusu ile eğlenceli bir deneyim yaşıyorlar.

Dilerseniz kaçış odalarımızda etkinliği turnuva düzeninde planlayabilir, ekiplere birbirleriyle yarışma heyecanını yaşatabiliriz.

Kaçış Oyunlarımız
Motivasyon

Motivasyon Etkinlikleri

Araştırmalar sonucunda çalışan bağlılığı seviyesi yüksek şirketlerin, aidiyet duygusu olmayan, bağlılık seviyesi düşük çalışanlara sahip şirketlere göre çok daha başarılı oldukları görülmüştür. Dolayısıyla yöneticilerin en önemli sorumluluklarından biri de çalışanların bağlılığını ve motivasyonlarını arttıracak çözümler üretmektir. 

Takım çalışması ve motivasyon etkinlikleri, ekipleri birbirine yakınlaştırmanın ve birlikte çalışmak için yeni beceriler öğrenmelerinin en etkili yollarındandır. Bu ihtiyaca yönelik kuruma özel tasarlanmış oyunlar ve deneyimler sayesinde ekipler birbirlerinin farklı yönlerini tanıma imkanı bulur ve istenilen kazanımları beraberce eğlenceli vakit geçirerek edinmeleri sağlanmış olur.

KURUMSAL PROJELER HAKKINDA

Detaylı Bilgi İçin

Hayal ettiğiniz etkinlik ve projelerinizi birlikte hayata geçirebilmemiz için bizimle iletişime geçin.