Festival
Yarışmalar
AVM Etkinlikleri

Festival & Yarışma & AVM Etkinlikleri konseptimiz ile;

Festivaller, turnuvalar, çeşitli gruplar arasında programlanan yarışmalar veya Avm etkinlikleri kapsamında sayısız alana yönelik, eğlenceli ve işlevsel alanları sizler için inşa ediyoruz.

Festival Organizasyonları

Katılımcı sayısının ve festivale yönelik beklentinin çok olduğu bu organizasyonlarda, birbirinden özel konsept sunumları ve oyun kurulumlarını sizler için gerçekleştiriyoruz.

Üniversite Şenlikleri

Escapist ayrıcalığıyla üniversite şenlikleriniz için konsept uygulamalarla hazırlanan şenlik platformlarından yararlanabilir ve eğlenceli etkinlikleri organize edebilirsiniz.

Yarışma Tasarımları

Kıyasıya mücadelenin olduğu kurumsal yarışmalar ve şampiyonalar gerçekleştirmek için kurulumu yapılan reel mücadelelerden veya online platform uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

AVM Etkinlikleri

Birbirinden farklı senaryolarla ve akıl oyunlarıyla dolu kaçış ve kafes oyunları da dahil olmak üzere en sevilen AVM etkinlik organizasyonlarını sizler için tasarlıyoruz.

E S C A P I S T

Festival & Yarışma AVM Etkinlikleri

Festivaller

Geleneksel kutlamalar da dahil olmak üzere toplu eğlenceler arasında en sevilen şenliklerden biri de festivallerdir. Katılımcı sayısının ve festivale yönelik beklentinin çok olduğu bu organizasyonlarda, birbirinden özel konsept sunumları ve oyun kurulumlarını sizler için gerçekleştiriyoruz.

Katılımcıların almasını istediğiniz özel mesajlar veya festivalin ana unsurlarına yönelik ağırlık vermek istediğiniz materyaller olması durumunda, yaratıcı konsept ekibimiz tarafından isteğinize özel sunumlar ve grup oyunları tasarlıyoruz. Festival oyunlarında dilediğiniz kriterler doğrultusunda senaryo, ürün yerleştirme ve tanıtım hamleleri için işbirlikli çalışma modellerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Özel üretim konseptler sayesinde festival katılımcılarının farklı etkinlikler ile eğlenmesini ve hoş vakit geçirmesini sağlarken, aynı anda vermek istediğiniz mesajları; yapmak istediğiniz tanıtımları veya duyurmak istediğiniz hizmetlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Üniversite Şenlikleri

Gençlere özgü organizasyonların en yoğun şekilde gerçekleştiği zamanlar üniversite şenliklerinin düzenlendiği zamanlardır. Escapist ayrıcalığıyla üniversite şenlikleriniz için konsept uygulamalarla hazırlanan şenlik platformlarından yararlanabilir ve eğlenceli etkinlikleri organize edebilirsiniz.

Çeşitli parkur, sahne, tanıtım, kariyer etkinlikleri ve eğlence organizasyonu fikirleri için üniversite şenliklerini planlıyor ve hayata geçiriyoruz. Üniversiteli gençlerin en sevdiği uygulamalar ve yarışmalar ile eğlenceli bir rekabet ortamı yaratmak, farklı odak fikirler etrafında organize edilen konsept şenlik platformları kurmak için profesyonel ekibimiz kısa sürede etkili şenlik organizasyonları tasarlamaktadır.

Kariyer planlarının yön ve hız kazandığı üniversitelerde, şenlikler aracılığıyla sektörel tanıtımlar yapmak isteyen markanız için farklı tanıtım fikirleri ve alan uygulamaları ile gençlere marka deneyimi yaşatabilirsiniz.

Yarışma Tasarımları

Kurumsal çalışma dünyasının alışkın olduğu rekabet ortamını eğlenceli bir hale dönüştürmek için farklı kurgularla hazırlanan uygulama ve oyunları sizler için sunuyoruz. İki veya daha fazla rakip ekibin kıyasıya mücadele ettiği kurumsal yarışmalar ve şampiyonalar gerçekleştirmek için kurulumu yapılan reel mücadelelerden veya online platform uygulamalarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yarışmaların eğlenceli ve rekabetçi yapısının ardında, güçlü zihin savaşlarının ve yaratıcı fikir yarışlarının olduğu bir mücadele vardır. Kurumsal çalışma düsturunun bir gereği olan ekip çalışmasını en etkin şekilde ortaya koyan gruplar yarışmadaki başarı oranlarını artırabilirler.

Aynı kurum içinde iki veya daha fazla ekiple veya rakip kurumların ekipleri arasında düzenlenen müsabakalarla, farklı senaryolar üzerinden hazırlanan müsabakalarda eğlencenin ve rekabetin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda ekip çalışması, motivasyon, akılcı çözümler, yaratıcılık gibi kulvarlarda çalışanlarınızın kendini ispat ettiği kıyasına mücadeleler gerçekleştirebilirsiniz.

AVM Etkinlikleri

Tanıtım ve marka PR çalışmalarının en çok rağbet gördüğü alanlar AVM’lerdir. Standart insan trafiğinin normal zamanlarda da yoğun olduğu AVM’lerde özellikle reklam çalışmaları iyi yapılan etkinliklerin insan trafiği çok daha fazladır.

Escapist AVM etkinlikleri kapsamında çeşitli marka deneyimi çalışmaları, online uygulama ve ürün yerleştirme çalışmaları ile fiziksel turnuva ve yarışlar için ihtiyaç duyulan platformları sizler için sunmaktadır. Birbirinden farklı senaryolarla ve akıl oyunlarıyla dolu kaçış ve kafes oyunları da dahil olmak üzere en sevilen AVM etkinlik organizasyonlarını sizler için tasarlıyoruz.

AVM alanlarında fiziksel yarışma ve turnuva düzenlemek isteyenler için heyecanına seyircilerin de ortak olduğu kaçış oyunları yaratıcı ekibimizce kurgulanmaktadır. Bu kurgu içerisinde ürün yerleştirme, tanıtım odaklı oyun kurgusu gibi modellemeleri dilediğiniz şekilde düzenliyor ve hedef kitlenize muhteşem bir marka deneyimi sunuyoruz.

AVM Etkinlik Türleri

Neden Escapist Etkinlikleri?

Grup faaliyetleri ve yeni nesil çözüm ortaklığı alanında Escapist uluslararası parametler bazında çalışan bir markadır. Farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu tanıtım ve PR faaliyetleri, özel eğlence etkinlikleri için konsept uygulamalar ve organizasyon planları gibi çalışmalarında standartlarını küresel yenilikler bazında belirlemektedir.

Yenilikçi ve gelecekçi faaliyetler gerçekleştirmek isteyen, kurumsal çalışma alanlarına geniş perspektifler kazandırmak isteyen, çalışanlarının eğlenceli ve rekabetçi platformlarda tazeliğini korumasını isteyen yönetimler Escapist organizasyonlarından faydalanmaktadır.

Sayısız etkinlik ve fuarda, AVM etkinliği ve üniversite şenliklerinde, PR toplantıları ve kurgu oyun şampiyonalarında üstlenici rol oynayan Escapist’le çalışarak, yönetiminizdeki faaliyetleri rakiplerine göre çok daha farklı bir boyuta taşıyabilir, organizasyonlarınızı etkileyici ve kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

KURUMSAL PROJELER HAKKINDA

Detaylı Bilgi İçin

Hayal ettiğiniz etkinlik ve projelerinizi birlikte hayata geçirebilmemiz için bizimle iletişime geçin.