Online Etkinlikler

Birbirinden uzak çalışan ekiplerinizin iletişimini, güvenini ve verimliliklerini online etkinlikler ile artırabilir, çalışanlarınız arasındaki bağları güçlendirerek birbirleriyle çalışma konusunda onları motive edebilirsiniz.

ONLINE KURUMSAL OYUN & ATÖLYE ETKİNLİKLERİ

Online Aktiviteler

Kurumsal ekiplerin iletişim ve dayanışma içinde takım çalışması yeteneklerini sergileyeceği aynı zamanda eğlenceli bir maceraya katılacakları online takım oyunları etkinlikleri düzenliyoruz.

ONLINE TANITIM FİLMİ
Uzaktan çalışan ekiplerin motivasyonunu online deneyimlerimiz ile arttırın!
online kurumsal motivasyon etkinlikleri
ONLINE SİNEMATİK DENEYİMLER

Maceranı Seç!

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

Ground Zero

OYUN SENARYOSU: 

Ajan Nomad, bir araya getirdiği çok özel bir ekiple kıyameti başlatmak isteyen kadim bir düşmana karşı destansı bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem ekip 5 farklı şehre yerleştirilmiş nükleer bombaları durdurmaya çalışırlar. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır.

Geçmiş ve geleceğin karşı karşıya geldiği bu savaşta ekibimiz bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmak zorunda kalır.

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

Alien Hack

OYUN SENARYOSU: 

Genç bilim insanı Maya, insanları Dünya’ya yaklaşmakta olan felakete inandıramaz. Kuracağı çok özel bir ekip ile bu tehdide karşı koymaya çalışır. Maya ve ekibi Dünya’dan uzaya süzülen iletişim sinyallerini durduracak bir koda ulaşmaya çalışırlar. Amaçları yaklaşmakta olan uzaylı filosunun haritasında dünyayı görünmez yapmaktır. 

Dünya dışı varlıkların mantık koridorlarında mental bir mücadele verecek olan ekibimizin bu yıldızlar arası savaşta birbirlerinden başka kimseleri yoktur.

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

Mind The Signs

OYUN SENARYOSU: 

Her güne farklı bir cinayetle uyanan İstanbul’da panik iyiden iyiye hissedilmeye başlamıştır. Cinayet bürodan Başkomiser Murat kurbanlar arasındaki bağlantıları dehşetle fark eder. Bu cinayetler sadece bir başlangıçtır.  Murat yaklaşmakta olan fırtınayı durdurabilmek için çok gizli bir ekip kurar.  

Başkomiser ve ekibi bir katilin zihin koridorlarında gizemlerle dolu bir kapıyı aralamak üzeredirler. 

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

The Fall Of Animal Kingdom

OYUN SENARYOSU: 

15 Ağustos 2021 tarihinde Grönland’da başlayan ve 3 gün boyunca kesintisiz bir şekilde devam eden yağmurlar 872 bin kilometrekarelik bir alanda buzulların erimesine neden olur. Eriyen buzulların altından insanlığın hiç de istemeyeceği bir miras gün yüzüne çıkmıştır. Antik çağdan günümüze kadar hayatta kalmayı başaran bir virüs hayvanlar arasında hızla yayılmaya başlamıştır bile. Hayata, umuda ve en önemlisi de bilime inanan bir avuç gönüllü hayvan krallığını kurtarmak için kolları sıvar. Ancak bu umut savaşı sadece kadim bir virüse karşı değil aynı zamanda insanlığın en karanlık duygularına karşı da yapılacaktır. 

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

The Future Is Now

OYUN SENARYOSU: 

21. yüzyılın sonunda Dünya tek devletli bir yapıya geçmiş ve yönetimi ise ANA isimli bir yapay zekaya teslim edilmiştir. Fakat yıllar içerisinde güçlenen ve kontrolden çıkan ANA tüm insani faaliyetleri manipüle etmiş, insanlığı kör ve umutsuz bireylere dönüştürmüştür. 

Zaferi hiç kutlanmayacak ama sonuçları dünyayı kurtaracak bir devrim hareketi başlamak üzeredir.

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

Özel Tasarım Online Oyun

Kurumsal ekipler için çevrimiçi (online) platformda firmadan aldığımız brief doğrultusunda özel senaryo tasarımı, verilmek istenilen mesaj ve bilgilerin oyunlaştırılması ile özel bulmaca içerikleri kurgulanması ve firma kurumsalına uygun görsel tasarım yapılarak tamamen ekibe özel bir online deneyim yaratıyoruz.

ŞİRKETLER İÇİN ONLINE KURUMSAL ETKİNLİKLER

Online Film Fragman
Atölyesi

ETKİNLİK KURGUSU: 

Birbirinden uzakta çalışan kurumsal ekipler, efsanevi bir Holywood filmini tekrar çekmek için online atölyemizde bir araya geliyor. Katılımcılar, Atölye Moderatörü eşliğinde, ekip arkadaşlarıyla birlikte seçtikleri filmin fragmanını tüm yaratıcılıklarını kullanarak yeniden çekiyor. Uzman ekibimizin post-prodüksiyonu sonrasında ise unutamayacakları bu deneyimin hatırası olacak kendi filmleri ortaya çıkıyor.

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

The Shadow Earth

OYUN KURGUSU: 

Game Master tarafından yönetilen, her takımın bir hanedan olduğu ve her turda hamleler yaparak hedefe ulaşmaya çalıştığı, takımlar arası müzakerelerinde oyun gidişatına yön verdiği online platform üzerinden oynanabilen bir strateji oyunudur. 5-8 kişilik 10 takıma kadar oynanabilen bu oyunda ekipler diplomasi, pazarlık ve savaş güçlerini ustaca kullanarak taca ulaşmaya çalışlar. Özelleştirilebilen bu oyun ile ekipler kendi takımlarını tasarlayarak yepyeni bir dünya içerisinde bambaşka mücadelelere girebilirler.

Eğlenceli bir strateji oyunu olan The Shadow Earth’de ekipleriniz stratejik düşünme, iletişim, takım çalışması ve zaman yönetimi vb. yeteneklerini sergilerler

ŞİRKETLER İÇİN ONLINE KURUMSAL ETKİNLİKLER

Online Bilgi
Yarışması

ETKİNLİK KURGUSU:

Eğlenceli, genel kültür bilgi yarışması formatındaki etkinlikte oyuncular, zafere ulaşmak için karşılarına çıkan soruların doğru cevabına en yakın cevabı tahmin etmeye çalışırlar. Yarışmacılar doğru cevaba yaklaştıkça toplam puanlarını arttırırken cevaptan uzaklaştıkça puan kaybederler. 

kurumsal firmalara özel çevrimiçi EĞİTİMLER

Online Atölyeler

Neden Online Etkinlikler?

Online etkinlikler, kurumsal firmaların birbirinden uzakta, farklı lokasyonlarda çalışan ekipleri için büyük önem taşımaktadır. Direk faydaları ekip çalışması ve bütüncül ekip ruhunu çalışanlara kazandırmak olan online aktivite uygulamaları ile aynı zamanda standart insan kaynakları süreçlerini oyunlaştırma yöntemiyle çalışanların keyifle katılım gösterdiği deneyimlere dönüştürme imkanı sağlar.

Birbirinden farklı bulmacaları, ipuçlarını takip ederek çözmek için analitik düşünme ve yaratıcılık yeteneklerini kullanmanın ön planda olduğu online oyun etkinliklerinde, çalışanlar ekip ruhuyla ortak bir hedefe doğru hareket ederler. Firmaya özel tasarım kurgularda verilmek istenilen mesaj ve bilgilerin oyunlaştırılmasıyla yaratılmış bulmacalarda çözümler üretmeye çalışırlar.

2015'den beri..

Binlerce kurumsal katılımcı ile yüzlerce kurumsal oyun ve deneyim etkinlikleri...

40.000+ Kurumsal Oyuncu

Kurumsal ekiplerin binlerce oyuncusu Escapist ile maceraya atıldı.

250+ Kurumsal Etkinlik ve Deneyim Tasarımı

Yüzlerce kurumsal firma, Escapist etkinlikleriyle unutulmaz deneyimler yaşadı.

TEKLİF AL!

Kurumunuz için hayata geçirmeyi düşündüğünüz tüm etkinlik ve deneyim fikirleri konusunda bizimle iletişime geçebilirsiniz.