The Shadow Earth

Online Strateji Oyunu

Oyun Detayları

Oyun Teması

Macera, Strateji, Rekabet

Oyun Süresi

90 – 120 Dakika

Katılımcı Sayısı

40 – 100 Kişi

Platform

Zoom, Teams, Meet, Webex

 

Oyun Senaryosu: 

Karanlığa mahkum çukur bir diyar olan Gölge Dünyada, Güneşin erdiği tüm toprakların tek bir sahibi vardır. Işık Kıralı.  Kralın görevi bu toprakların nimetlerini 10 büyük hanedana eşit olarak dağıtmak ve onlardan aldığı askerlerle diyarı çukur dibinden gelebilecek karanlık güçlere karşı korumaktır. Bu düzen yüzyıllarca kusursuz bir şekilde devam etmiş ve insan oğlu bu şekilde hayatta kalabilmiştir. Fakat kralın karanlık güçler tarafından öldürülmesiyle düzen bozulmuştur. Taht mücadelesine girişen hanedanlar diyarı bir kaosa sürüklemiştir. Çukurun dibinde gölgeler içinde gizlenen karanlık, bu kaostan beslenerek ordularını büyütmüş ve çukuru kapatıp dünyayı karanlığa boğmak için lejyonlarını harekete geçmiştir. Gölge Dünya halkları, kendi iç çekişmeleri ile boğuşurken bir yandan da karanlığa karşı kırılgan bir ittifakı devam ettirmek etmek zorunda kalırlar.   Aydınlığın hiçbir zaman yeterli olmadığı bir dünyada karanlığa karşı verilen destansı bir mücadele başlıyor.

kurumlar için online aktivitelerin faydaları

Takım Oyunlarının
Avantajları

Online takım oyunları, birbirinden uzakta çalışan ekipleri online ortamda bir araya getirerek takım çalışması ve görev paylaşımı ile aynı hedefe doğru ilerlemelerini sağlar.

Online takım oyunlarında kurumsal oyuncular farklı dünyalara adım atarak yaratıcılıklarını geliştirir, eğlenceli deneyimlerde motivasyonlarını artırırlar.

Uzaktan çalışan ekipler iletişim ve birbirleriyle sosyalleşme konusunda zorluklar yaşayabilirler. Online takım oyunları kurgusu içinde online ortamda fikirlerini paylaşıp, ortak karar alırlar, beraber keyifli vakit geçirerek etkin iletişim kurma imkanına sahip olurlar.

2015'den beri ...

Binlerce kurumsal oyun ve katılımcı, yüzlerce kurumsal etkinlik ve deneyim tasarımı...

40.000+ Kurumsal Oyuncu ve Katılımcı

Binlerce farklı oyuncu ve katılımcı Escapist ile maceraya atıldı.

250+ Kurumsal Etkinlik ve Deneyim Tasarımı

Yüzlerce kurumsal firma, Escapist etkinlikleriyle unutulmaz deneyimler yaşadı.

TEKLİF AL!

Kurumunuz için hayata geçirmeyi düşündüğünüz tüm etkinlik ve deneyim fikirleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.