Prodüksiyon

Profesyonel ekibimiz ve etkinlik ihtiyacına uygun teknik ekipman ile anahtar teslim ses, ışık, görüntü ve multimedya prodüksiyonu hizmeti veriyoruz. 

Video Prodüksiyon

Reklam ve film prodüksiyonu tecrübesine sahip ekibimizle düzenlediğimiz etkinliklerin fotoğraf ve video çekimlerini yapıyoruz.

Ses & Işık Tasarımı

Profesyonel ses sistemleri, ışık sistemleri, sahne, truss ve görüntü sistemleri, dekor tasarımı ve uygulamaları kurguluyoruz.

Sahne Tasarımı

Escapist olarak sahne tasarımı gibi farklı ihtiyaçlar için konusunda uzman profesyonellerle çalışıyor, kaliteli çözümler sunuyoruz.

Canlı & Live Yayın

Canlı yayınlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm teknolojik desteği sağlıyor, profesyonel çözümler üretiyoruz.

e s c a p ı s t

Prodüksiyon

Video Prodüksiyon

Reklam ve film prodüksiyonu tecrübesine sahip ekibimizle düzenlediğimiz etkinliklerin video çekimlerini yapıyor, keyifli anlardan görüntülerle kurguladığımız videoların prodüksiyonunu gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel bir etkinlik prodüksiyon hizmeti için, Escapist!
Prodüksiyon ile Fark Yaratın !
E S C A P I S T

Ses & Işık Tasarımı

Profesyonel ses sistemleri, ışık sistemleri, sahne, truss ve görüntü sistemleri, dekor tasarımı ve uygulamaları gibi geniş kapsamlı multidisipliner çalışma yaklaşımımızla etkinliğin ihtiyacına göre kaliteli ve teknolojik çözümler sunuyoruz.

Görsel ve işitsel bir anlatım performansı..

Sahne Tasarımı

Tüm etkinliklerinizde ihtiyaç duyduğunuz sahne tasarımını Escapist olarak üstleniyoruz. Etkinlik organizasyonlarınızda ihtiyacınız olan en uygun sahne veya dekor uygulamalarını sizler için tasarlar, onayınızın ardından uygularız. 

Profesyonel sahne ve dekor uygulamaları..
E S C A P I S T

Canlı & Live Yayın

Özellikle pandemi döneminde dijital etkinlikler ön plana çıktı. Escapist olarak bu dönemde ihtiyaç olan canlı yayın desteğini öncelikli hizmetlerimizden biri haline getirdik. Canlı yayınlarınız için ihtiyaç duyduğunuz tüm teknolojik desteği sağlıyor, profesyonel çözümler üretiyoruz.

Profesyonel ve kesintisiz bir yayın..
Yeni Nesil Deneyim Tasarımı Ajansı!

Escapist ile Prodüksiyon Süreci

Profesyonel ekibimiz ve etkinlik ihtiyacına uygun teknik ekipman ile anahtar teslim ses, ışık, görüntü ve multimedya prodüksiyonu hizmeti veriyoruz. 

Markaların etkinlik organizasyonlarından sonra en büyük kaygılarının prodüksiyon olduğunu biliyoruz. Yapılan etkinliğin kullancılara sunulurken belirli bir kalite ve gösterim ile sunulması önemli noktalardan. Bu süreci doğru yönetmek en az etkinlik kurgusu kadar önemli bir role sahip. Bu gibi sektör ihtiyaçlarını baz alarak; düzenlediğimiz etkinlik, marka deneyimi ve lansman gibi tüm organizasyonlarımızın ses, ışık, video prodüksiyonlarını üstleniyoruz. 

KURUMSAL PROJELER HAKKINDA

Detaylı Bilgi İçin

Yaratıcı projeleriniz için ihtiyacınızı anlayıp, fikirlerimizi ve tekliflerimizi sunabiliriz.