2015'dEN BERİ KURUMSAL FİRMALAR İÇİN UNUTULMAZ ETKİNLİK VE DENEYİMLER TASARLIYORUZ

Yeni Nesil Deneyim Tasarımı Ajansı!

Escapist

Escapist olarak 2015 yılından beri kurumsal firmaların şirket içi ve marka iletişimi etkinlikleri kapsamında reklam, lansman, ürün deneyimleri, işe alım süreçleri, ekip içi motivasyon, şirket içi eğitim ve atölye gibi projelerine yönelik etkileşim tabanlı deneyim tasarımı, oyunlaştırma ve prodüksiyon hizmeti veren yeni nesil bir deneyim tasarımı ajansıyız.

Pazarlama, prodüksiyon, reklamcılık, eğlence ve oyun sektörlerinde deneyimli, çözüm odaklı, yenilikçi ve yaratıcı ekibimiz ile kurumsal firmaların taleplerine ve her projenin ihtiyacına, hedef kitlesine özel oyun deneyimleri tasarlıyoruz. Bu deneyimleri, konsepte uygun olarak otellerden müzelere, gösteri ve alışveriş merkezlerinden çeşitli açık hava alanlarına kadar birçok farklı mekânda ve farklı sayıda katılımcı ile gerçekleştiriyoruz.

Finans, ilaç, sigorta, gıda, teknoloji, otomotiv vb. gibi birçok farklı sektörden şirketle iş birliği içinde yaptığımız projeler hem ulusal hem uluslararası birçok ödüle layık görüldü. 2020 yılında tüm dünyayı etkisi altına alan pandemi sürecinde geliştirdiğimiz dijital platform ‘Homy Experiences’ ile birçok kurumsal firmanın binlerce çalışanını online olarak ekipleriyle bir araya getirerek yepyeni deneyimler sunmaya devam ediyoruz.

YENİ NESİL VE ÇÖZÜM ODAKLI BİR EKİP

Ekibimiz

BARIŞ KOCA

Co Founder & Creative Director

SONER EMANET
Co Founder & General Manager
MELTEM ZAĞYAPAN

Partner & Sales And Marketing Director

MURAT ÖZKÖK

Operation & Project Manager

BİHTER TUNÇ

Digital Marketing

ÖMÜR ULÇAYSIN

Technic Manager

FERHAT ERMİŞ

Chief of Operations

ÖMER ATİLLA

Game Design

HAZAR ÇEKİÇ

Production

RANA İÇÖZ

Game Master

DİLGE TUNÇ

Game Master

ERAY KAYA

Game Master

NERMİN GÜNEL

Game Master

CAN HOŞÇA

Game Master

BARIŞ GÖKÇE

Logistics

BİZE KATILABİLİRSİN!

Lütfen iletişime geçiniz.