kaçış oyunları

Escapist Ayrıcalığıyla Kaçış Oyunları

Escapist tarafından sunulan online, mobil ve modüler kaçış oyunları; şirket içi etkinlikler, tanıtım faaliyetleri, oryantasyon çalışmaları ve reklam odaklı projelerin en etkin yolları arasında yer almaktadır. Ürün yerleştirme ve tanıtım tasarımlarının titizlikle yürütüldüğü, heyecan ve rekabetin en üst seviyede yaşandığı kaçış oyunları, aynı zamanda IK yönetimlerinin ve kurumsal firmaların çalışanlarını farklı kategorilerde değerlendirebildiği ölçeklerdir.

Reklam odaklı uygulama organizasyonlarında kamusal alanlar, avmler ve çeşitli toplanma alanlarında Escapist tarafından dizaynı sağlanan kaçış oyunları; farklı senaryolara sahip, ekip ruhunun tam olarak yansıtılabildiği ve taraflar arasında rekabetin güçlü olduğu oyunlardır. Ürün yerleştirme ve marka tanıtım görsellerinin de yer aldığı bu oyunlar sayesinde katılımcıların firma ve ürünlerine yönelik pozitif deneyim yaşaması hedeflenir. Escapist ayrıcalığıyla hazırlanan kaçış oyunları sayesinde hedef kitleye ulaşmak ve potansiyel hedef kitle yaratmak için reklam bütçenizin maksimum verim almasını sağlayabilirsiniz.

Kurum içi etkinlik ve iletişim kategorilerinde yapılan çalışmaların IK yönetimleri açısından önemi büyüktür. Yeni nesil kurum içi etkinlik ve iletişim organizasyonlarının gözdesi kurumsal oyunlaştırma modelleri Escapist ayrıcalığıyla sizlere sunulmaktadır. Birbirinden farklı senaryolarla hazırlanan ve her senaryonun farklı bir yetkinliği ölçümleyebildiği kurumsal oyun modelleriyle, kurum içi iletişim seviyesini yükseltebilir ve katılımcıları farklı açılardan değerlendirebilirsiniz. “Liderlik, problem çözme, takım uyumu” ve benzeri 5 ana kategoriye ek olarak 15 alt kategoride yapacağınız bu değerlendirme ile personellerinize dair ayrıntılı performans raporları edinebilirsiniz.

Halka açık alanlarda düzenlenen kaçış oyunlarının seyirci etkeni, katılımcıların özgüven gelişimine katkı sunar ve iş birliği eğilimini arttırır. Yaşanan heyecana dâhil olan seyirciler ve onların karşısında kendisini ispat etmek isteyen rakip gruplar, kaçış oyunlarıyla hedeflenen kategorisel başarıların gerçekleşmesini sağlar. Kurumsal firma olmanın mihenk taşları arasında yer alan ekip uyumu ve dinamiğini açığa çıkartan kaçış oyunları, aynı zamanda personellerin rahatlayacağı eğlenceli ortamlar sunarak, özgün organizasyonlar yaratılmasına katkı sunar.

Şirket içi etkinliklere yönelik tasarlanan kurumsal oyunlaştırma hizmetleri ile çalışanlar arasında rekabet ortamının tetiklenmesi, grup çalışmasının önemi ve başarıya katkısının anlaşılması gibi hedefleri gerçekleştirmek mümkündür. Bu sayede bir zincirin halkası gibi hisseden katılımcılar, her bireyin grup içindeki yerinin kıymetini oyunlaştırılan modüller üzerinden fark edebilir. Böylece iletişim bağları kuvvetlendirilebilir. Kaçış oyunlarının heyecan dolu senaryoları aynı zamanda stres yönetiminin ölçülmesi ve geliştirilmesi açısından da oldukça etkin bir yöntemdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir