eğitim ve atölyeler

Eğitim ve Atölyeler

Şirket içi eğitim ve atölyeler personel yönetiminde önemli bir yere sahiptir. Bu çalışmalar sayesinde hem mikro sosyal faaliyet alanı açılır hem de iş ilişkili çeşitli kategorilerde eğitim desteği sağlanır.

Şirketin sektöre bağlı olarak üretim yaptığı alanlar ve bu alanlara dair bilgilendirmeler personel açısından güncel olmalıdır. Aynı zamanda rekabet alanı, iş yönetimi, kurum içi ilişkiler, sosyal faaliyet aktiviteleri gibi çeşitli kategorilerde eğitim ihtiyacı doğabilir. Bu ihtiyaçların nitelikli şekilde karşılanabilmesi için uzman uygulayıcılardan destek almak önemlidir.

Şirket İçi Eğitim ve Motivasyon 

Firmaların hem personel hem de yönetim kadrosu için farklı program, zaman aralığı, konu ve yetkinlikte eğitim ihtiyacını profesyonel şekilde karşılaması gerekir. Çünkü faaliyet alanına bağlı olarak sektör bilgisinin aktarılması başta olmak üzere güncellik, tüm sektörlerin avantaj unsurlarından biridir. Bu avantajdan faydalanmanın ilk adımı şirket içi eğitim faaliyetlerine önem vermektir.

Eğitim ihtiyaçları yalnızca sektöre bağlı şekilde değil, sosyal iletişim ve kurum içi etkileşim için de kurgulanır. Atölye çalışmaları bu faaliyetler arasında en verimli ortamın elde edilmesini sağlar. Profesyonel eğitmenler öncülüğünde yapılan atölye çalışmaları kurum içi sosyalliği ve öğrenim hedeflerini aynı anda gerçekleştirebilir. Ancak yönetimlerin konuda en mühim dikkat noktası destek alınacak uzman hizmetinin güvenilir ve nitelikli olmasıdır.

Ekipler İçin Atölye Hizmeti Escapist’te! 

Etkinlik çalışmaları arasında yer alan atölye eğitimleri hem belirli uzmanlık alanlarında nitelikli eğitim alınmasını hem de şirket içi etkileşimin artırılmasını sağlar. Escapist ekipler için atölyeler, eğitim programları, sosyal faaliyet uygulamaları ve organizasyonlar düzenlemenin en verimli yolunu sunar!

Escapist ile çalışma sektörünüze uygun konu kapsamı başta olmak üzere, dilediğiniz odakta programlanmış atölye çalışmalarını gerçekleştirebilirsiniz. Personel eğitimi, yönetim – personel iş birliği çalışmaları, ekip içi etkileşim kurguları gibi özel hedeflere uygun atölye çalışmalarını Escapist’in profesyonel uygulamalarıyla edinin!

Özellikle şirket içi organizasyon programlamanın gerektirdiği tüm ekipman, program ve uygulama desteği yönetimlerin yetkin hizmet ihtiyacını ortaya çıkarır. Escapist tüm etkinlik ve atölye faaliyetleri için kusursuz bir planlama ve uygulama alanı sunarak şirket içi organizasyonlarınızda profesyonel hizmet sunar! Eğitim ve atölyelerimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir