online şirket etkinlikleri

Uzaktan Çalışan Ekipleriniz İçin; Online Etkinlikler

Son yıllarda çalışma düzeninin evrilişindeki en önemli kırılma noktası uzaktan çalışma tekniğiyle yaşandı. Pandemi ile birlikte fiziki çalışma koşullarının kesintiye uğramasından sonra uzaktan çalışma yöntemi tercih edildi. Yaygın bir hal alan uzaktan çalışma ile şirket yönetiminde farklı araçların kullanımı, denetleme ve etkinlik projelerine olan ihtiyaç arttı.

Etkinlikler yoluyla yönetim ve personel arası bağın kuvvetlenmesi fiziki çalışma şartlarında farklı, uzaktan çalışma şartlarında farklı bir karaktere sahiptir. Bu durum pandemi sonrası çalışma sisteminin uzaktan çalışmaya evrilişiyle daha fazla anlaşıldı. Yönetimler için de şirket içi online etkinlikler kapsamında yapısal bir değişiklik yapmak şart oldu.

Uzaktan Çalışma Sisteminde Motivasyon Odakları 

Çalışanların verimli bir döngüde ve motivasyon odaklarıyla birlikte iş yaşamına devam etmesi yönetimler açısından önem taşır. Bu döngünün oluşturulması için de online takım oyunları, online etkinlikler, yarışmalar, sunum ve toplantılar gibi sayısız proje araç haline getirilir. Escapist ile uzaktan çalışma şartlarının verimli hale gelmesi için şirket içi etkinliklerinizi motivasyon odağında şekillendirebilirsiniz.

İK yönetimleri başta olmak üzere, personeller ve yöneticiler arasındaki etkin iletişimin her zaman desteklenmesi gerekir. Bunun fiziki çalışma koşullarının haricinde, online aktiviteler kapsamında kurgulanması için profesyonel destek almanız önemlidir. Çünkü alanda uzman uygulayıcıların kurguladığı online motivasyon etkinlikleri, aynı zamanda denetleme mekanizması olarak da kullanılabilir.

Escapist ile Online Etkinlikler 

Online etkinlikler kapsamında sunulan Escapist’in modern motivasyon projeleri sayesinde hem eğlenceli etkileşim hem de nitelikli denetleme ihtiyacını karşılayın! Personellerin verimli çalışma koşullarına ve iş yaşamında pozitifliğe kolayca erişebilmesi için Escapist tüm online etkinlik hizmetlerinde yeni nesil sistemleri kullanır. Böylece dilediğiniz konsept, amaç ve metoda tek etkinlik ile ulaşmanız mümkün olur!

Escapist online etkinlikleriyle uzaktan çalışma modellemesinin zengin içeriklerle desteklenmesi sağlanır. Şirket içi dinamik iletişim ve yönetim – personel etkileşimi için hizmet kategorileri arasından dilediğinizi seçin! Atölye uygulamaları, online oyunlar, online yarışmalar, yaratıcı etkinlikler, eğitim sunumları, interaktif katılım kurguları gibi sayısız hizmete Escapist ile nitelikli şekilde ulaşın ve formu doldurarak vakit kaybetmeden iletişime geçin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir