Etkinlikler

Etkinliklerinize Eğlence Katın!

Yönetimde sağlıklı iletişim kurmak ve hiyerarşik düzeni sağlamak, yöneticilerle kadrolar arasındaki organik bağa dayalıdır. Bu bağın güçlenmesi ve devam etmesi de şirket içi motivasyon etkinlikleri ile mümkündür.

Çünkü motivasyon etkinlikleri, katılımcı kadro ile yönetimin iletişim bağını destekler. Aynı zamanda İK yöneticilerinin çeşitli alanlarda farklı değerlendirme araçları edinmesini sağlar. Bu araçlar bazı zamanlar bireysel yetkinlik anlamında bazen de ekip uyumu hakkında bilgi akışı için kullanılır.
Değerlendirme süreçlerine hizmet eden kurumsal motivasyon etkinlikleri; gruplar arası yarışma, bireysel yetenek sınavları ve eğlence etkinlikleri kategorilerinde olabilir. Ancak tüm etkinlik modelleri arasında eğlence etkinliklerinin yeri ayrıdır. Çünkü katılımcı kadrolar açısından şirket içi etkileşimin eğlenceli bir zeminde gerçekleşmesi sağlanır. Bu durum hem personelin nitelikli vakit geçirmesini hem de ekip iletişiminin ilerlemesini kolaylaştırır.

Escapist ile Profesyonel Etkinlikler

Mavi yaka motivasyon etkinlikleri sayesinde çalışanların katılımını öngören, çeşitli kategorilerde değerlendirme imkânı sunan projeler üretilebilir. Bu projelerde odak noktasının eğlence olması, katılımcılar açısından verimli zaman politikasından faydalanmayı sağlar.
Escapist ile şirket içi motivasyon etkinliklerinin eğlence odağında gelişmesini sağlayabilir, 2022 motivasyon etkinlikleri alanında uzman desteği alabilirsiniz.
Eğlence etkinlikleri arasında fiziki platform ve düzeneklerden oluşan kaçış oyunları, online etkinlikler olarak da yer alır. Ayrıca markaya özgü ürün yerleştirme ve deneyim modellemeleri de eğlenceli motivasyon etkinlikleri arasında sunulur.
Escapist sayesinde hem markanıza ait çeşitli ürün ve hizmet deneyim alanları yaratabilir hem de personellerin katılımıyla düzenlenen farklı etkinlikler düzenleyebilirsiniz. Motivasyon etkinliklerinin sunduğu katılım ve denetim avantajlarını aynı anda elde edebilir, fiziki ortamda veya online platformda nitelikli uygulamaları kolayca edinebilirsiniz.

Eğlence Etkinliklerinin Motivasyon Avantajı

Eğlence odağında hazırlanmış çeşitli ekip etkinlikleri, personel ve yönetim temsilcilerinin bir arada vakit geçirmesine katkı sağlar. Aynı zamanda çalışanların iş yükü ve çalışma stresinden uzaklaşarak, iş yaşamına olumlu bir bakış geliştirmeleri desteklenir. Hem yöneticiler hem de personeller için özgün bir iletişim alanı olarak kullanılan etkinlikler, eğlenceli uygulama alanlarına dönüşerek işlev kazanır.
Oyunlar, yarışlar, yarışmalar ve ödüllü motivasyon etkinlikleri dahil olmak üzere tüm projelerin merkezinde eğlence yer alır. Escapist ile şirketiniz için özgün ve nitelikli etkinlik hizmeti almak ve uygulamaların tümüyle ilgili detaylı bilgi edinmek için hemen iletişim formumuzu doldurun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir