Kaçış oyunları

AVM Etkinlikleri

Tanıtım ve marka PR çalışmalarının en çok rağbet gördüğü alanlar AVM’lerdir. Standart insan trafiğinin normal zamanlarda da yoğun olduğu AVM’lerde özellikle reklam çalışmaları iyi yapılan etkinliklerin insan trafiği çok daha fazladır.

Escapist AVM etkinlikleri kapsamında çeşitli marka deneyimi çalışmaları, online uygulama ve ürün yerleştirme çalışmaları ile fiziksel turnuva ve yarışlar için ihtiyaç duyulan platformları sizler için sunmaktadır. Birbirinden farklı senaryolarla ve akıl oyunlarıyla dolu kaçış ve kafes oyunları da dahil olmak üzere en sevilen AVM etkinlik organizasyonlarını sizler için tasarlıyoruz.

AVM alanlarında fiziksel yarışma ve turnuva düzenlemek isteyenler için heyecanına seyircilerin de ortak olduğu kaçış oyunları yaratıcı ekibimizce kurgulanmaktadır. Bu kurgu içerisinde ürün yerleştirme, tanıtım odaklı oyun kurgusu gibi modellemeleri dilediğiniz şekilde düzenliyor ve hedef kitlenize muhteşem bir marka deneyimi sunuyoruz.

AVM Etkinlik Türleri

Özel üretim konseptler sayesinde festival katılımcılarının farklı etkinlikler ile eğlenmesini ve hoş vakit geçirmesini sağlarken, aynı anda vermek istediğiniz mesajları; yapmak istediğiniz tanıtımları veya duyurmak istediğiniz hizmetlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Siz de Escapist profesyonelliğiyle bir festival ve AVM etkinliği düzenlemek istiyorsanız, hemen iletişim formunu doldurunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir