Escapist Online Atölye

Online Şirket İçi Etkinlikler

Şirket içi çevrimiçi etkinlikler, müşterilerle etkileşim kurmanın ve ilişkiler kurmanın bir yolu olarak giderek daha popüler hale geliyor. Teknolojinin yardımıyla şirketler artık müşterileri için etkileşimli ve ilgi çekici sanal etkinliklere ev sahipliği yapabilir.

Bu etkinlikler, ürünleri, hizmetleri tanıtmak ve hatta müşterilerle daha kişisel bir düzeyde bağlantı kurmak için kullanılabilir. Şirketler ayrıca potansiyel müşteriler oluşturmak ve marka bilinirliği oluşturmak için bu etkinlikleri kullanabilir. Şirketler, kurum içi çevrimiçi etkinliklere ev sahipliği yaparak hedef kitlelerine verimli bir şekilde ulaşabilir ve onlarla anlamlı bağlantılar kurabilir.

Şirket etkinlikleri arasında yaygın tercihlerden biri de online şirket etkinlikleridir. Ekip içi iletişim ve etkileşimi sağlayan bu etkinliklerde, farklı oyun turnuvaları ve yarışmalar kullanılarak sektörle bağlantılı bir senaryoda katılımcıların etkileşime geçmesi sağlanır. Bu sayede eğlenceli ve verimli bir motivasyon etkinliği tasarlanmış olur.

Motivasyon faaliyetleri, insanların motive ve enerji dolu kalmasına yardımcı olmak için tasarlanmış faaliyetlerdir. İşyerinde, evde veya motivasyona ihtiyaç duyulan herhangi bir ortamda kullanılabilirler. Motivasyon faaliyetleri, bir hedef listesi yazmak gibi basit görevlerden takım oluşturma egzersizleri gibi daha karmaşık görevlere kadar değişebilir. Bu faaliyetler, bireylerin ve ekiplerin hedeflerine odaklanmalarına ve üretkenliği artırmalarına yardımcı olabilir. Ayrıca, insanların birbirleriyle bağ kurmaları ve faaliyetin kendisinin ötesinde sürecek ilişkiler kurmaları için bir fırsat sağlarlar.

Escapist ile yapabileceğiniz online motivasyon etkinlikleri;

  1. Ground Zero
  2. Alien Hack
  3. Mind The Signs
  4. The Fall Of Animal Kingdom
  5. The Future Is Now
  6. Özel Tasarım Online Oyun
  7. Online Film Fragman Atölyesi
  8. The Shadow Earth
  9. Online Bilgi Yarışması
  10. Online Atölyeler

Siz de Escapist ile şirket içi etkinliklerinizde online ortam avantajını yaşamak ve çalışanlarınızın motivasyonunu arttırmak için hemen iletişim formumuzu doldurun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir