İşe Alım Etkinlikleri

Neden Escapist Etkinleri

Yenilikçi ve gelecekçi faaliyetler gerçekleştirmek isteyen, kurumsal çalışma alanlarına geniş perspektifler kazandırmak isteyen, çalışanlarının eğlenceli ve rekabetçi platformlarda tazeliğini korumasını isteyen yönetimler Escapist organizasyonlarından faydalanmaktadır.

Grup faaliyetleri ve yeni nesil çözüm ortaklığı alanında Escapist uluslararası parametler bazında çalışan bir markadır. Farklı sektörlerin ihtiyaç duyduğu tanıtım ve PR faaliyetleri, özel eğlence etkinlikleri için konsept uygulamalar ve organizasyon planları gibi çalışmalarında standartlarını küresel yenilikler bazında belirlemektedir.

Sayısız etkinlik ve fuarda, AVM etkinliği ve üniversite şenliklerinde, PR toplantıları ve kurgu oyun şampiyonalarında üstlenici rol oynayan Escapist’le çalışarak, yönetiminizdeki faaliyetleri rakiplerine göre çok daha farklı bir boyuta taşıyabilir, organizasyonlarınızı etkileyici ve kusursuz şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Escapist tarafından sunulan online, mobil ve modüler kaçış oyunları; şirket içi etkinlikler, tanıtım faaliyetleri, oryantasyon çalışmaları ve reklam odaklı projelerin en etkin yolları arasında yer almaktadır. Ürün yerleştirme ve tanıtım tasarımlarının titizlikle yürütüldüğü, heyecan ve rekabetin en üst seviyede yaşandığı kaçış oyunları, aynı zamanda IK yönetimlerinin ve kurumsal firmaların çalışanlarını farklı kategorilerde değerlendirebildiği ölçeklerdir.

Şirketlerin etkinlik planlamalarında ihtiyaç duyduğu tüm prodüksiyon hizmeti; teknik ekipman, sahne kurulumu, sahne tasarımı, ışık & ses ve görüntü sistemlerinin temini gibi unsurlar karşılanarak anahtar teslim şekilde Escapist tarafından sunulur.

Markalar için özellikle ürün/hizmet tanıtım süreçlerinde yapılan etkinliklerde; en kritik ihtiyacı prodüksiyon hizmetleri oluşturur. Escapist üstün alan tecrübesi, marka ihtiyaçlarını analiz uygulamaları ve iş birlikçi çalışma düzeniyle profesyonel prodüksiyon hizmetlerine kolayca erişmenizi sağlar. Kurumsal tanıtım, tanışma, motivasyon veya oryantasyon etkinlikleri dahil olmak üzere tüm projeleriniz için teknik altyapınız Escapist güvencesiyle hazırlanır.

Tüm bu ihtiyaçlarınızda doğru adres Escapist Event! Siz de şirket içi etkinlik düzenlemek için hemen form doldurun!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir