şirket etkinlikleri

Markalar için IK etkinlikleri

IK etkinlikleri için eğlence odaklı uygulamalar yapılması, çalışanlar ve yönetim arasında güncel bir iletişim sağlar. Böylece bütün negatif etkileşimlerin yerine, hiyerarşik düzenin altında ezilmeyen güncel bir ortam oluşturulur.

IK yönetimlerinin hedef kazanımına uygun şekilde hazırlayabilmek için profesyonel iş birliği şarttır. Çünkü bu süreçlerin şekillendirilmesi ve uygulama metotlarının belirlenmesi sırasında, birbirinden farklı çalışma modellemeleri kurgulanır. Dolayısıyla söz konusu unsurların uyumlu şekilde bir araya getirilmesi, eğlenceli etkinlik kurgularını yaratmak gibi ihtiyaçlar, profesyonel hizmet
sağlayıcılar tarafından karşılanabilir.

Escapist eğlenceli IK etkinlikleri hizmetlerinin tümünde, yönetim tarafından benimsenen hedef kazanımlar, denetim kategorileri, çalışan ağırlığının ve beklentisinin tanınması gibi başlıklarda özel olarak profil desteği sunar. Böylece İK etkinlikleri için eğlence odaklı alternatifler, nitelikli ve yaratıcı kurgular ile bütünleşir.

Şirket İçi IK Etkinlik Alternatifleri

IK etkinliklerinin hedef kazanımları pek çok farklı kategoriye ayrılır. Bazı etkinlikler şirket içi iletişim ve motivasyonu arttırmak için kurgulanırken, bazılarında odak nokta tanıtım ve bilgilendirme ya da deneyim kazandırmaktır. Ancak tüm etkinlikler için en önemli unsur nitelikli ve kaliteli alternatiflere sahip olmaktır.

Escapist kurum içi etkinlik kurgularıyla fiziki ve online etkinliklerinde nitelikli IK yönetimini destekler. Hedef kazanımlar doğrultusunda kurumda yapı uyumu baz alınarak kurgulanan etkinlikler; deneyimden, yönetimden ve yönlendirmeye kadar sayısız IK hedefini gerçekleştirmeye katkı sunar. Şirket içi etkinliklerde özgün üretim ve yaratıcılık anlayışının benimsenmesi Escapist ayrıcalığıyla elde edilebilir.

Siz de hemen teklif almak için Escapist Event iletişime geçin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir