marka deneyim etkinlikleri

Oyun Ve Deneyim Tasarımı

Escapist oyun ve deneyim tasarımı; etkinlikler arasında en verimli konsepttir. Şirketlerin kurumsal etkinliklerinin sağladığı katkının yanında dinamik bir yapı oluşturması bu konseptle mümkündür.

Bu konsept ile ekip çalışmasının artması, şirket içi iletişimin güçlenmesi gibi birçok katkı sağlayabilir. Geliştirici etkinlik modeli ile şirkete özel konseptler oluşturulabilir. Escapist oyun tasarımı; şirketlerin güncel isteklerine göre kurgulanması ile etkinlikler açısından özgünlük sağlamaktadır.

Motivasyon Etkinlikleri

Oyun kurgu ve tasarımı, şirketlerin kurumsal etkinlik modellemelerine yakın zamanda dahil olmuş bir uygulamadır. Escapist şirketlerin çalışma alanları, kurumsal disiplinleri, İK hedef kazanımları doğrultusunda yaratıcı oyun kurguları geliştirir. Bu sayede çalışanlar için nitelikli bir şirket içi etkinlik deneyimi sunar. Bu deneyim geleneksel yöntemlerin aksine baskı ve disiplinden uzak ancak, test ve tetkik açısından fonksiyonel niteliktedir.

Kurumların İK yöneticileri geliştirici etkinliklerin, online oyun konseptleriyle, ekip çalışmaları sayesinde çalışanlara yönelik izleyici-kontrol yapıya sahip olur.

Şirket İçi Ekip Çalışmaları Etkinlikleri

Son zamanların etkili etkinlikler,, ekip çalışmalarının kurgulandığı online etkinliklerdir. İK yöneticilerinin çalışanları çok daha verimli olarak denetleyecek, ekip olarak çalışmayan, ekipler arasındaki iletişimi ve yapıyı, şirkete olan bağlılığını ve motivasyonlarını en doğru şekilde izlemesini ve yorumlamasını sağlayacak etkinlikler ekip çalışmaları olan etkinliklerdir.

Çalışanlar arasındaki iletişim ve motivasyon şirketlerin odak noktasıdır. Ekip çalışmalarında geliştirici odaklı etkinlikler, şirket içi motivasyonu her zaman yüksek tutmaktadır.

Escapist şirket içi etkinliklerde deneyimi oyunlaştırma veya kurumsal etkinlikte oyun deneyimi tasarlama hizmetini nitelikli şekilde sunar. Kuruma özel oyun tasarımlarından, yaratıcı üretim etkinliklerine kadar tüm Escapist hizmetleri; İK yönetiminde odak nokta olan ekip içi motivasyona katkı sağlar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir