Marka Etkinlikleri

Kurumsal markanızın bütünleşik pazarlama faaliyetleri arasında yer alan PR, tüketici kampanyası, ürün lansmanı… planlarınız için yaratıcı ve orijinal fikirli kurumsal etkinlikler organize ederek hayata geçiriyoruz. Etkinliklerde markanın hedef kitlesine yönelik, son dönemin popüler eğlencesi kaçış oyunları temalı deneyimler tasarlıyoruz. Son dönemde gençler ve profesyoneller, hayatı dijital yaşarken, eğlenceli, heyecanlı, zekice tasarlanmış, fiziksel ve mental bulmacalarla dolu gerçek oyun deneyimlerinden büyük keyif alıyorlar. Oyunlar sırasında çıkan görsel ve hikayesel malzemelerin sosyal medyada doğru bir strateji ile kullanılmasıyla istenilen mesajın geniş kitlelere yayılması da en etkin şekilde sağlanmış oluyor.

 

Marka/Ürün Deneyimleri, Lansmanlar: Marka ve ürününüzün hedef kitlenizle bulabileceği unutulmaz etkinlikler tasarlıyoruz. Yeni ürün ve hizmet tanıtım etkinliklerinizi hedef kitlenizle bulaşabileceğiniz mekanlarda planlıyor ve etkinliğe entegre ediyoruz. Marka, ürün, hizmet, teknoloji vs. yarattığı faydayı özel tasarlanan oyun kurgusu ve oyun görsellerinde marka değerlerinde, pazarlama iletişimi konseptleri, ürün faydaları vb. kullanılarak, hedef kitleye oyunda eşsiz bir marka deneyimi yaşatılmış olunuyor.

PR/Influencer Aktivitesi: Etkinlikleri PR, sosyal medya, tüketici kampanyaları ile çok başarılı bir entegre pazarlama iletişimi faaliyetine dönüştürebilirsiniz.ürününüzle, markanızın mesajıyla… vs. heyecan dolu bir maceranın içinde karşılaştırabilirsiniz.

Kaçış Odası Marka/ Ürün Yerleştirme: Farklı temalara sahip gerçek kaçış oyunu odalarımızda markalandırma veya ürün yerleştirme yaparak, hedef kitlenizi markaya özel uyarlanmış hikâye içinde

İlgili Projeler

Marka Deneyimi, Prodüksiyon

Hayallerimizi paylaşıp beraber farklı dünyalar yaratmak ister misiniz?

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL