Online Kurumsal Oyun & Atölye Etkinlikleri

Şirket bünyesinde sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olmak, şirketin başarısını doğrudan etkiler. Bu sağlıklı çalışma ortamının yaratılması için ise kurum ile çalışanlar arasında güçlü bir bağın oluşması ve ekip ruhunun elde edilmesi oldukça önemlidir.  Online kurumsal oyun ve atölye etkinlikleri işte tam bu noktada, uzaktan çalışan ve sürekli olarak aynı ortamda bulunamayan ekipler için muhteşem bir macera deneyimlemeyi mümkün kılar.

Takım olma ruhunu perçinlemek ve uzaktan bile olsa ekip olarak bir şeyler yaparak sinerjik bir atmosferin oluşmasını sağlamak için online kurumsal oyun seçenekleri ve atölye etkinlikleri harika bir seçenektir.

Neden Online Etkinlikler?

Remote çalışma sistemine sahip olan şirketler, ekiplerini bir araya getirmek ve takım çalışması yapmak için online etkinliklere ağırlık verir. Online etkinlikler, şirket çalışanlarını eğlenceli bir organizasyona dahil etmek, kişilerin motivasyonunu artırmak ve çok daha verimli olmasını sağlamak için basamak oluşturur.

Bu noktada Escapist, kurumun misyonuna ve kimliğine uygun online etkinlikler sunarak şirket değerlerine ayrıca hitap eder. Distopya, bilim kurgu, polisiye ya da özel yapım olarak farklı seçeneklere sahip olan online kurumsal oyunlar, şirket çalışanlarının istekleri doğrultusunda seçilebilir.

Oyunlar, Teams ve Zoom gibi platformlara uyumluluk gösterir. Bununla birlikte, online kağıt sanatı, online yemek, online yoga ve sağlıklı yaşam ve bunlar gibi farklı alanlardaki atölyeler, ekip içi iletişim kurguları sağlamanın ve hedefe yönelik yeni eğitimler edinmenin en kısa yolunu sunar.

Online Etkinliklerin Önemi

Özellikle uzaktan çalışma prensibine sahip olan şirketler için büyük öneme sahip olan online etkinlikler; ekibin kısa da olsa birbiriyle vakit geçirmesi, takım olarak hareket etmesi ve birbiriyle yardımlaşma düşüncesine sahip olması açısından oldukça değerlidir.

Online eğitimler yönetici ile çalışan arasında köprü görevi kurabilir. Yöneticilerin ekibini çok daha iyi tanıması ve onlarla güçlü bir bağ oluşturması için şirket olarak online etkinliklere özen göstermek önemlidir.

Siz de hemen iletişim formunu doldurarak Escapist’in online oyunlarını, yarışmalarını ve atölyelerini inceleyebilir, şirketiniz için en doğru etkinlikleri tercih ederek teklif alabilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir