Marka Etkinlikleri İçin Escapist!

Marka kimliğini en başarılı şekilde yansıtmak ve hedef kitle ile etkileşime girerek güçlü bir bağ oluşturmak her kurumun nihai amacıdır. Zira potansiyel müşteriler ile kurulan sağlıklı ve etkili iletişim, ürün satışlarını doğrudan etkiler ve firmaya pek çok açıdan değer kazandırır.

Ürünleriniz ile ilgili hedef kitlenizin aklında kalıcı bir yer edinmeyi mümkün kılan ve potansiyel müşterilerinizin dikkatini çekerek satın alma kararında etkili olan marka etkinlikleri Escapist ayrıcalığı ile sizlere sunuluyor.

Marka Deneyimleri

Marka etkinlikleri, marka ve ürünlerinizi hedef kitleniz ile buluşturmak için çeşitli oyun kurgularını kurumsal pazarlama stratejileriniz doğrultusunda ele alır.

Karşı tarafa eşsiz bir marka deneyimi sunmayı amaçlayan marka etkinlikleri, hedef kitle ile aranızda bağ kurmak, marka sadakati oluşturmak ve satışı desteklemek gibi faydalara sahiptir.

PR ve Influencer Aktiviteleri

Markanızın pazarlama faaliyetlerine destek verme ve hedef kitlenize sunmak istediğiniz temel mesajı iletme noktasında, marka etkinlikleri içinde yer alan PR çalışmaları ve influencer aktiviteleri devreye girer.

Dijital platformlar ve sosyal medya için tasarlanan yaratıcı kurgular ve eğlenceli deneyimlerden oluşan PR ve influencer aktiviteleri, hedef kitlede istek uyandırmak ve marka mesajlarını en akılda kalıcı şekilde iletmek için oldukça etkili etkinliklerdir.

Lansman Etkinlikleri

Markanızın ürünlerini, hizmetlerini ya da teknolojilerini etkinlik katılımcılarının deneyimine sunmak üzerine tasarlanan lansman etkinlikleri, ürünün özelliklerini ve sunduğu faydaları en yaratıcı şekilde hedef kitleye aktarır.

Akılda kalıcı bir ürün deneyimi elde etmeyi mümkün kılan lansman etkinlikleri; Escapist ile mekân tasarımları, özgün senaryo kurguları ve prodüksiyon teknoloji imkanları ile çok daha verimli hale getirilir.

Marka ve Ürün Yerleştirme

Marka ve ürün yerleştirme; marka kimliğine en uygun şekilde bir oyun kurgusu tasarlayıp, kurgu içine en doğru noktalara marka ve ürün yerleştirme yapılması ile gerçekleştirilen marka deneyim etkinliklerindendir.

Hedef kitlenize eğlenceli bir etkinlik yapma imkânı sunan marka ve ürün yerleştirme oyun kurguları, müşterilerinizin ilgisini çekme ve ürün ile ilgili keyifli bir deneyim sunma noktasında başarılıdır.

Escapist marka etkinlikleri ilgi detaylı bilgi almak ve şirketinize en uygun marka etkinliklerini öğrenmek için iletişim formunu doldurarak Escapist’in avantajlarla dolu dünyasını keşfedebilirsiniz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir