eğitimler

Kurumsal Firmalara Özel Çevrim İçi Eğitimler

Şirket bünyesinde bulunan çalışanların, ekip olarak bir aktivite içinde yer almasını sağlamaktan çok daha fazlası olan kurumsal firmalara özel çevrim içi eğitimler; ekibin yepyeni bir deneyim kazanması, kişilerin kendilerini geliştirmesi, yeteneklerine yönelmesi ya da yeni yeteneklerini keşfetmesi için harika birer aktivitedir.

Ekibin ve yöneticilerin uzaktan bir araya gelerek takım olmasını, eğlenceli ve heyecan verici bir deneyim yaşamasını mümkün kılan online şirket etkinlikleri pek çok seçenekten oluşur.

Online atölyeler, katılımcıların bir araya gelmekten mutlu olacağı, aynı zamanda belirlenen hedefe yönelik eğitimler alacağı online platformlardır. Atölyeler, kişileri birlikte hareket etmeye teşvik etmeyi, takım ruhunu aşılamayı ve tüm bu süreçlerde de keyifli vakitler geçirmeyi odak noktası olarak seçer.

Çevrim İçi Eğitimlerin Kapsamı

Uzaktan çalışma sistemine sahip olan kurumsal firmaları şirket olarak bir araya getiren online eğitimler, oldukça zengin bir kapsama sahiptir. Online olarak kâğıt sanatı, yemek, fotoğrafçılık, doğal boyama atölyeleri, yoga ve sağlıklı yaşam ve defter yapım olmak üzere birçok farklı alanda eğitim sunan atölyeler, alanında uzman kişiler tarafından yapılır. Bu sebeple online atölyeler, şirket çalışanlarının yeteneklerine ve ilgi alanlarına göre etkili eğitimler vermeyi amaçlar.

Çevrim içi eğitimler, personelin pozitif deneyimler elde etmesi ve motivasyonunu artırması için harika bir yoldur. Kurumsal motivasyon etkinlikleri arasında yer alan online atölyeler, personellerin çalışmaya kısa bir ara verip yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri, zihinlerini en doğru şekilde boşaltabilecekleri ve stres yönetimi yapmalarını sağlayabilecekleri bir alan vadeder.

Düzenli olarak online motivasyon etkinliklerine katılarak, ekip olarak kaliteli vakit geçirmek ve kurum çalışanlarına yeni beceriler kazandırmak mümkündür.

Escapist ile Online Atölyeler

Kurumların kimliklerine, marka değerlerine ve ekip ruhuna göre pek çok farklı seçenekten oluşan online atölyeler, Escapist ile bir tık uzağınızda!

Remote olarak faaliyet gösteren şirketinize sıra dışı bir deneyim kazandırmak ve çalışanlarınızın motivasyonunu yükseltmek için Escapist üzerinden çevrim içi atölyeleri inceleyebilir, eğitimler hakkında detaylı bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir