festival ve avm etkinlikleri

Festival ve AVM Etkinlikleri; Escapist!

Festivaller, çeşitli gruplar arasında programlanan yarışmalar veya Avm etkinlikleri kapsamında sayısız alana yönelik, eğlenceli ve işlevsel alanları sizler için inşa ediyoruz.

AVM Etkinlikleri

Alışveriş merkezi etkinlikleri, insanları bir araya getirmenin ve bir topluluk duygusu yaratmanın harika bir yoludur. Satışları teşvik etmek, yeni ürünler tanıtmak veya sadece alışveriş yapanlar için eğlence sağlamak için kullanılabilirler. AVM etkinlikleri, dikkatleri yerel işletmelere ve organizasyonlara çekmek için kullanılabilir, ayrıca ağ oluşturma ve işbirliği için bir fırsat sağlar. Doğru planlama ve uygulama ile bu etkinlikler, müşterilere keyifli bir deneyim sunarken alışveriş merkezlerindeki yaya trafiğini artırmanın etkili bir yolu olabilir.

Etkinlik organizasyonu sırasında dikkate alınması gereken çok fazla sayıda detay bulunur. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, ihtiyaç ve talepleri belirlenmiş organizasyonlarda, katılımcı memnuniyeti de yüksektir. Bunu sağlamanın en önemli yollarından biri uygulayıcı desteğinin profesyonel şekilde sağlanmasıdır.

Escapist ile festival ve AVM etkinlikleri planlamalarınız için nitelikli uygulama ve programlara ulaşabilirsiniz. Platform hizmetleri, yarışma ve etkinlikler, kaçış oyunları, online oyun turnuvaları gibi katılımı yüksek ve eğlenceli kurgular Escapist profesyonelliği ile hizmetinizde!Escapist Event güvencesiyle yapılan etkinliklere göz atmak için;Etkinlikler için tıklayın.

Festival Organizasyonları

Toplu eğlenceler arasında en sevilen şenliklerden biri de festivallerdir. Katılımcı sayısının ve festivale yönelik beklentinin çok olduğu bu organizasyonlarda, birbirinden özel konsept sunumları ve oyun kurguları, yarışma konseptleri sizler için gerçekleştiriyoruz.

Katılımcıların almasını istediğiniz özel mesajlar veya festivalin ana unsurlarına yönelik ağırlık vermek istediğiniz materyaller olması durumunda, yaratıcı konsept ekibimiz tarafından isteğinize özel sunumlar ve grup oyunları tasarlıyoruz. Festival oyunlarında dilediğiniz kriterler doğrultusunda senaryo, ürün yerleştirme ve tanıtım hamleleri için işbirlikli çalışma modellerimizi hizmetinize sunuyoruz.

Özel üretim konseptler sayesinde festival katılımcılarının farklı etkinlikler ile eğlenmesini ve hoş vakit geçirmesini sağlarken, aynı anda vermek istediğiniz mesajları; yapmak istediğiniz tanıtımları veya duyurmak istediğiniz hizmetlerinizi ön plana çıkarabilirsiniz.

Siz de Escapist profesyonelliğiyle bir festival ve AVM etkinliği düzenlemek istiyorsanız, hemen iletişim formunu doldurunuz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir