escapist

Escapist Sizin İçin Neler Yapar?

Özgün ve Yaratıcı Yeni Bir Deneyim Tasarımı İçin, Escapist Event!

Escapist olarak deneyim tasarımı, oyunlaştırma ve prodüksiyon uzmanlık alanlarımızla Türkiye’nin önde gelen markaları ve firmaları için özel tasarlanmış kurumsal etkinlikler hayata geçiriyoruz. Her projeye özgün, kurumun veya markanın etkinlik amacına, hedef kitlesine ve mekâna özel, oyunlaştırılmış sinematik deneyimler tasarlıyoruz.

Deneyim Tasarımı: Kurumsal firmalardan aldığımız brief doğrultusunda katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmak üzere bambaşka dünyalar yaratıyoruz.

Oyunlaştırma: Escapist olarak kurum içi iletişim ve marka iletişim aktivitelerinde klasik yöntemler yerine hedef kitleye verilecek bilgi ve mesajların oyunlaştırılması ile eğlenceli, daha yaratıcı ve etkin deneyimler kurguluyoruz.

Prodüksiyon: Profesyonel ekibimiz ve etkinlik ihtiyacına uygun teknik ekipman ile anahtar teslim ses, ışık, görüntü ve multimedya prodüksiyonu hizmeti veriyoruz.

Atölyeler: Kurumsal etkinlikler kapsamında planladığınız eğitim ve atölye çalışmalarınızı deneyimli uzmanlarımız, sanatçılarımız ve IK eğitmenlerimiz ile hayata geçiriyoruz.

Deneyim Tasarımı, Oyunlaştırma ve Prodüksiyon Uzmanlık Alanlarımızla Tasarladığımız Etkinlikler:

Marka Deneyimi Etkinlikleri: Marka & Ürün Deneyimi – Lansman PR – Influencer Aktivitesi – Kaçış Odası – Marka & Ürün Yerleştirme

Şirket İçi Etkinlikler: Takım Çalışması ve Motivasyon Etkinlikleri – Kurum İçi İletişim Etkinlikleri – İç Lansman – Şirket Piknikleri- Aile Günleri

Online Etkinlikler: Online Şirket Etkinlikleri uzaktan çalışan ekiplerinizin arasındaki bağları güçlendirir, takım çalışması için motivasyonlarını artırır.

İnsan Kaynakları (HR) Etkinlikleri: İnsan Kaynakları departmanının iş süreçleri kapsamında oyunlaştırma ile işe alım, oryantasyon ve eğitim gibi farklı amaçlar için özel deneyimler tasarlıyoruz.

Festivaller & Yarışmalar: Festivaller ve yarışma organizasyonları kapsamında katılımcı kitle profiline göre istenilen konsept çerçevesinde etkinlikler tasarlanır.

AVM Etkinlikleri: Alışveriş Merkezlerinin hedef kitlesine yönelik, indoor ve outdoor mekanlarda farklı ve yaratıcı etkinlikler düzenleriz.

Kaçış Oyunları: Escapist Kaçış Oyunlan Merkezi, Trump AVM’de bulunan 6 kaçış oyunu ile kurumsal dünyadan oyuncuları 6 farklı maceraya davet ediyor.

Atölyeler: Konusunda uzman ve sanatçı eğitimcilerle alternatifli atölye etkinlikleri düzenliyoruz.

Sizin için de yaratıcı projeleriniz için ihtiyacınızı anlayıp, fikirlerimizi ve tekliflerimizi sunabiliriz. Bunun için tek yapmanız gereken hemen iletişime geçmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir