Yeni Nesil Online Etkinlikler

Etkinlik aracılığıyla kurum içi motivasyon teşviki ve değerlendirme yapmak İK yöneticileri için oldukça elverişlidir. Ancak yeni nesil online etkinlikler bu çalışmalara farklı bir boyut kazandırdı.

Özellikle pandemi döneminde izole çalışma ortamının getirdiği motivasyon düşüklüğü; İK yöneticileri için motivasyon ve değerlendirme alternatiflerine olan ihtiyacı attırdı. Online etkinliklerin bu ortamda daha yoğun tercih edilmesi ve üstün AR-GE çalışmaları; geleneksel etkinlik modellerinden daha verimli uygulamaların kapısını araladı.

Şirket İçi Etkinlik Projeleri

Şirket içi etkinlik projelerinde online etkinlikler; takım çalışmalarının desteklenmesi ve çalışan motivasyonunda artış sağlanması için en verimli alternatiflerin başında yer alır. Aynı zamanda marka tanıtım projelerinde etkili hedef kitle deneyimi yaratmak ve PR çalışmalarında üstün performans elde etmek online etkinliklerle mümkündür.

Escapist markalar için online etkinlikler kapsamında ürün ve markaya özgü, benzersiz etkinlik projeleri sunar. Bu projeler şirketlerin kendi çalışanlarıyla ya da hedef kitle katılımcılarıyla gerçekleştirebileceği; özgün senaryolara sahiptir.

Online oyunlar, oyunlaştırma projeleri, online etkinlik ve yarışmalar marka tanıtımları için verimli bir ortam sunar. Escapist, bu ortamın marka deneyiminde maksimum performansa uygun hale gelmesi için nitelikli online etkinlik projelerinde altyapı hizmeti ve uygulama desteği sağlar.

Özgün Online Etkinlik Çalışmaları

Özgün senaryolara ve uygulama planlarına sahip online etkinlikler sayesinde kurum içi etkinlikler başta olmak üzere pek çok amaç için proje üretmek için Escapist desteğinden faydalanabilirsiniz.

Markaya özgü logo, ürün, tanıtım ve reklam yerleştirmeleri içeren oyunlar; online takım yarışmaları ve etkinliklerle potansiyel hedef kitlenize etkili biçimde ulaşabilirsiniz. Bu sayede etkili PR projeleri üretebilir, yeni ürün ve alt markalarınızı dikkat çekici biçimde tanıtabilirsiniz.

İK yönetiminde en önemli unsurlardan biri olan çalışan motivasyon ve uyumunun desteklenmesi; online etkinlikler yardımıyla geleneksel yöntemlere göre çok daha kolay gerçekleştirilir. Marka deneyimini yaşayarak ekip içi uyum ve motivasyonu desteklenen çalışanlar; online etkinlik ortamları sayesinde yaratıcı üretim faaliyetlerine katılabilirler.

Escapist tüm bu nitelikleri özgün senaryolarıyla birleştirerek benzersiz marka etkinlikleri tasarlar. Altyapı ve uygulama aşamalarının tamamı için profesyonel destek sunan Escapist; online etkinliklerin İK yönetiminde hedef kazanım çerçevesine uygun gerçekleşmesini sağlar.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir