oyunlaştırma

Pandemi Sonrası Kurumsal Online Etkinlikler

Kurumsal online etkinlikler, internet üzerinden gerçekleştirilen etkinliklerdir. Çeşitli amaçlarla düzenlenebilirler ve katılımcıların bilgisayar, akıllı telefon veya tablet gibi cihazlar aracılığıyla çevrimiçi olarak katılabilmelerini sağlarlar. Özellikle pandamı dönemi ile hayatımıza köklü bir giriş yapan online etkinlikler hala sıklıkla tercih ediliyor.

Pandemi sonrası  insanlar ve kurumlar hala sanal ortamda bir araya gelmeyi tercih ediyor ve sosyal etkileşimi sürdürmek istiyorlar. Özellikle video oyunlarına ilgi duyan insanlar arasında çevrimiçi oyun turnuvaları popüler hale gelmiştir. Oyuncular, çeşitli oyunlarda rekabet edebilir ve diğer oyuncularla iletişim kurabilir.

Kişisel tercihlerin yanı sıra daha çok kurumsal online etkinlikler popüler durumda. Kurumsal online etkinlikler, bir şirket veya kuruluş tarafından düzenlenen ve çevrimiçi olarak gerçekleştirilen etkinliklerdir. Bu tür etkinlikler, kurumsal iletişimi güçlendirmek, çalışanları bir araya getirmek, eğitim sağlamak, müşterilerle etkileşim kurmak veya marka bilinirliğini artırmak gibi amaçlarla düzenlenebilir. 

Bir diğer etkinlik ayağı ise; şirketler, müşterilerle etkileşime geçmek ve onlara değer sağlamak amacıyla çevrimiçi etkinlikler düzenleyebilir. Bu etkinlikler, ürün lansmanları, müşteri eğitimleri, web tabanlı sohbetler veya soru-cevap oturumları gibi çeşitli formatlarda olabilir.

Yani ister müşterileriniz için isterseniz çalışanlarınızın motivasyonu ve iletişim bağını güçlendirmek için olsun her durumda online etkinlikler pandemi sonrasında da oldukça popüler. Kurumların pandemi ile hayatına giren evden çalışma alternatifi bu etkinliklerin tercih edilmesinde önemli rol oynuyor.

Kişisel tercihlerde ise zaten var olan sanal oyun alışkanlıkları bu pandemi dönemiyle birlikte ciddi bir eğlence sektörü haline geldi. Bu nedenle her durumda pandemi sonrasında da online etkinlikler oldukça popüler durumda.

Escapist Event olarak, birbirinden uzak çalışan ekiplerinizin iletişimini, güvenini ve verimliliklerini online etkinlikler ile artırabilir, çalışanlarınız arasındaki bağları güçlendirerek birbirleriyle çalışma konusunda onları motive edebiliyoruz.Sizde çalışanlarınız ya da müşteriniz için, Escapist Event ile online etkinlikler için üst düzey hizmet alarak oldukça etkili etkinlikler düzenleyebilirsiniz. 

Hemen başvurmak için formu doldurun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir