Etkinlikler

Markanıza Özel Etkinlikler Tasarlıyoruz

Markalaşma yolunda emin adımlarla ilerlemek isteyen her şirket için etkinliklerin kritik bir önemi vardır. Çünkü marka deneyimi yaratmaya dair ilk ve en önemli adım konsept uygulamalar ve etkinlikler tasarlamaktır. Ancak marka deneyimi sürecinde nitelikli hizmet anlayışını benimsemiş ve profesyonel destek sunan hizmet sağlayıcıların tercih edilmesi gerekir.

Çünkü marka deneyimleri doğru kurgulanmadığı takdirde, katılımcı etkisi bakımından negatif sonuçlar doğurabilir. Bu durumda marka deneyiminin kurgusu, senaryosu, tasarım ve uygulaması için alanda uzman hizmet sağlayıcılarla iş birliği önem taşır.

Marka Deneyim Etkinlikleri

Özgün tasarıma sahip marka deneyim etkinlikleri, şirketin hedef kitle ile arasında güçlü bir bağ kurmasını sağlar. Katılımcıların deneyime yönelik fikirlerini olumlu şekilde yönlendirmek, etkinliğin kaliteli ve profesyonel kurgusuna bağlıdır.

Oyunlar, yarışmalar, turnuvalar, davet ve organizasyonlar, festival ve online etkinlikler dahil tüm marka deneyimi çalışmalarında Escapist özgün tasarım avantajı sunar. Özgün kurgular sayesinde marka deneyimi için gerçekleştirilen etkinliklerin her biri kendine has özellikler taşır. Bu sayede katılımcılar açısından markayla tanışma anı, o etkinliğin karakteriyle bütünleşir ve unutulmaz bir deneyime dönüşür.

Lansman etkinlikleri sırasında uygulama senaryosunun etkileyiciliği de aynı doğrultuda sonuç verir. Escapist tüm marka deneyimi etkinlikleri ve PR çalışmaları için nitelikli uygulama alanları ve projeler geliştirerek, bu projelerin markaya özgü bir hal almasını sağlar.

Kurumsal Marka Deneyiminde Üstün Kalite: Escapist!

Kurumsal etkinliklerin pek çok farklı hedef kazanımı bulunur. Bunlar arasında en kritik olan kazanımlardan biri marka deneyimleri olarak karşımıza çıkar. Şirketlerin kurumsal marka deneyimi sırasında potansiyel kitle ve katılımcılar için farklı senaryolara ihtiyaç duyması, uygulamada profesyonellik gerektirir.

Escapist marka deneyim etkinlikleri; alanında uzman uygulamalara, özgün tasarım ve senaryolara kolaylıkla erişmenizi sağlar. Bu sayede PR çalışmaları başta olmak üzere katılımcı ve hedef kitle ile marka arasındaki bağı kurabilmeniz adına özgün etkinlik projeleri gerçekleştirebilirsiniz. Ürün yerleştirme odağında oyun ve turnuvalar, yarışma ve atölye etkinlikleri gibi pek çok farklı hizmet alanında kurumsal deneyim tasarılarınız için Escapist üstün kalite kapsamında özgün çalışmalar sunar! Markanıza özel etkinlikler ile ilgili daha fazla bilgi almak için iletişim formumuzu doldurabilirsiniz.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir