Kurumsal Oyunlaştırma ile Yapabilecekleriniz

Kurum içi etkileşim açısından etkinlikler ve kurumsal oyunlaştırma uygulamaları son derece etkilidir. Çünkü katılımcıların birbiriyle kuracağı iletişim bağını, oyunlaştırma planlamalarıyla perçinlemek mümkündür. Katılımcıların bireysel ve grup içi yetilerini ortaya çıkarmak için konsept uygulamalar oyunlaştırma projeleriyle gerçekleştirilebilir.

Escapist hem fiziki hem de online oyunlaştırma modellerinde yetkin programlarla hizmetinizde! Özgün senaryolardan, marka odaklı yarışma ve aktivitelere kadar tüm etkinlik beklentilerinizi karşılamak için Escapist’in profesyonel hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Marka Deneyimi Projeleri

Marka deneyimi hem şirket içi katılımcılar hem de potansiyel müşteriler için kurgulanabilen önemli PR çalışmaları arasında yer alır. Bu çalışmaların temel hedefi kurum içi ve kurum dışı odaklara marka deneyimi yaşatmaktır. Kurumsal oyunlaştırma tekniği kullanılarak marka deneyimi yaratmak etkili bir yöntemdir. Bu sayede hem eğlenceli bir deneyim ortamı yaratılır hem de marka değerinin ön planda tutulduğu bir proje gerçekleştirilir.

Marka deneyiminde oyunlaştırma programlarının etkin biçimde uygulanması için hizmet tercihleriniz önemlidir. Çünkü oyunlaştırma uygulamalarının mutlaka marka odağında geliştirilmesi gerekir. Bunun için de kullanılan ekipman, donanım, yazılım ve hizmet ekibi dahil tüm detaylar profesyonel olmalıdır.

Escapist marka deneyimi programlarınız için yeni nesil oyunlaştırma tekniklerini, özgün senaryo uygulamalarını, fiziki ve online platform kurulumunu üstlenir. Bu sayede deneyim kazanmasını istediğiniz hedef kitle için etkileşim oranı yüksek bir katılım ortamı sağlanır.

Oyunlaştırma ve Motivasyon

Şirket içi motivasyon anlamında etkinlik planlaması yapmak verimli bir yöntemdir. Ancak yalnızca etkileşim odağında değil, marka deneyimi odağında da motivasyon etkinlikleri kurgulanabilir. Örneğin, personel katılımını baz alan yarışmalar, turnuvalar, online ve fiziki atölye etkinlikleri düzenlenerek etkileşim hedefi gerçekleştirilir. Bu sırada uygulamanın detay çalışmaları marka odağında yer alır. Ürün yerleştirme ve üretim ürünlerini deneyimleme gibi senaryolar kullanılarak katılımcıların marka deneyimi yaşaması sağlanır.

Escapist oyunlaştırma tekniklerinde profesyonel uygulama avantajından yararlanmanızı sağlar. Eğitim uygulamalarında oyunlaştırma, etkinlik projelerinde oyunlaştırma, marka deneyiminde oyunlaştırma başta olmak üzere sayısız hedef kazanım için uzman uygulama desteğine Escapist ile ulaşabilirsiniz. Böylece hem şirket içi katılımcılar hem şirket dışı PR çalışmalarına yönelik çeşitli projelere dair hizmet alabilir, motivasyon odağına işlevsel uygulamaları koyabilirsiniz! Oyunlaştırma deneyimlerimiz ve diğer projelerimiz hakkında detaylı bilgi almak için hemen iletişim formumuzu doldurun!

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir