marka deneyim etkinlikleri

Kurumsal Kaçış Oyunları

Kaçış oyunları hem potansiyel hedef kitleyle iletişim kurmak hem de marka tanıtım projelerine yeni nesil bir bakış açısı katmak için en verimli alternatiflerdir. Aynı zamanda şirket içi etkinlikler kapsamında da kurumsal kaçış oyunları kullanılabilir.

Nitelikli marka yerleştirmeleri, deneyim geliştirmeleri ve kurgularla kurumsal kaçış oyunları oldukça dinamik ortamlar yaratmaya hizmet eder. Kaçış senaryolarının özgün olarak kurgulanabildiği, markaya özgü simge ve logoların yerleştirildiği deneyimler; özellikle hedef kitleyle ilk temas organizasyonlarında etkili bir profil yaratır.

İK Yönetiminde Kurumsal Etkinlik Avantajları

Markalar için kaçış oyunları yalnızca tanıtım ve PR çalışmalarında değil, şirket içi etkinlik tasarılarında da verimli sonuçlar almaya yardımcı olur. Çalışanlar arası iletişim ve takım ruhunun desteklenmesi için özel tekniklerle kurgulanan senaryolarda iş birlikçi çalışmalar teşvik edilir. Her takım üyesinin bireysel bir fark yaratabildiği, bütününde beraber çalışmanın başarısını vurgulayan kaçış senaryoları; İK yönetiminde etkinliğin avantajlarından faydalanmayı sağlar.

Takım Oyunlarının Şirket İçi İletişime Katkısı

Son yılların getirdiği çalışma şartları özellikle şirket içi iletişim ve takım ruhunun oluşması için yapılan çalışmaları zora sokmuştur. Ancak İK yönetimi için vazgeçilmez unsurlardan biri olan motivasyon çalışmaları ve ekip ruhu yeni nesil etkinlik alternatifleriyle farklı bir boyut kazanmıştır. Zorlu günlerin ardından çalışanların arasına giren mental mesafeler, özenle kurgulanmış takım yarışmaları ve kurumsal kaçış yarışlarıyla etkinlikler sayesinde kapatılabilir.

Marka Tanıtımı ve Şirket İçi Motivasyonda Oyun Deneyimi

Kaçış oyunları; marka deneyimi ve tanıtım faaliyetlerinde kullanılabilen, hedef kitleyle ilk temasın en yüksek perdeden olmasını sağlayan etkinliklerdir. Katılımcıların marka hizmet ve yapısına hakimiyeti, senaryoya özenle yerleştirilen simge, logo, materyal ve düzeneklerle sağlanır. Kaçış oyunlarına katılanlar için aslında markaya özgü bir deneyim ve ilk tanışma gerçekleşir.

Escapist; şirket içi iletişimde maksimum motivasyonun takım ruhuna bağlı olduğu kurumlar için nitelikli ve özgün takım oyunları kurgular. Marka tanıtımlarında da etkili şekilde kullanılan kurumsal kaçış oyunları, kurum içi iletişimin ve ekip performansının perçinlenmesi için de kurgulanabilir.

Escapist kurumsal motivasyona destek olması ve çalışanlara da marka deneyimi yaşatmak için özgün senaryoları, çalışma alanına uyumlu şekilde oluşturur.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir