festival

Festival & Yarışma AVM Etkinlikleri; Escapist!

Organizasyon planlamaları sırasında dikkate alınması gereken pek çok detay bulunur. En ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, ihtiyaç ve talepleri belirlenmiş organizasyonlarda, katılımcı memnuniyeti de yüksektir. Bunu sağlamanın en önemli yollarından biri uygulayıcı desteğinin profesyonel şekilde sağlanmasıdır.

Escapist ile festival ve AVM etkinlikleri planlamalarınız için nitelikli uygulama ve programlara ulaşabilirsiniz. Platform hizmetleri, yarışma ve etkinlikler, kaçış oyunları, online oyun turnuvaları gibi katılımı yüksek ve eğlenceli kurgular Escapist profesyonelliği ile hizmetinizde!

Festival Etkinliklerinde Profesyonel Hizmet

Çeşitli konseptler üzerine zengin içerikli etkinlikler olarak tanımlanan festivaller, sahip olduğu misyona bağlı olarak düzenlenmelidir. Bu misyonu iyi analiz etmek, katılımcı kitlenin beklentilerini belirlemek, düzenlenme amacına uygunluk, kapasite ve yeterlilik testleri gibi pek çok unsur festival etkinlikleri açısından önemlidir. Dolayısıyla bu hizmetlerin alınması sırasında profesyonel destekten vazgeçilmemesi gerekir.

Escapist tüm konsept uygulamalarda olduğu gibi festival organizasyonları için de etkileyici bir uygulama planı sunar. Platform kuruluşundan program etkinliklerine, katılımcı özelliklerinden hedef kazanımlara kadar tüm detaylar isteğinize bağlı olarak kurgulanır.

Yarışma ve etkinlik detaylarına ilişkin fiziki şartlar, alan kullanımında maksimum verim, program takibinde yetkin hizmet ekibi avantajlarına Escapist ile erişebilir, festival hizmetinde nitelikli etkinlik kriterlerinizi kolayca karşılayabilirsiniz.

AVM Etkinliklerinde Escapist Farkı!

AVM etkinlikleri keyifli vakit geçirmek isteyen katılımcılar için verimli bir ortam oluşturur. Ancak AVM etkinliklerindeki temel unsur, firmalar açısından etkin PR çalışmalarının yapılması veya personel etkinlik ihtiyaçlarının karşılanmasıdır.

Şirketlerin AVM yarışma organizasyonları sayesinde elde ettiği prestij, AVM etkinliklerinin son dönemde sıklıkla tercih edilmesini sağlamıştır. Bu süreçte odak noktasına uygun şekilde dizayn edilmiş yarışmalar ve turnuvalar için siz de Escapist ayrıcalığından faydalanabilirsiniz

Escapist, AVM etkinlikleri ve yarışma uygulamaları için tüm fiziki ortam şartlarını kaliteli biçimde hazırlar. Aynı zamanda ekipman ve araç desteğinin yanı sıra uygulama metotları, program takibi, yarışma planlaması dahil uzman desteğine Escapist ile ulaşabilirsiniz. Hemen iletişim formumuzu doldurun, markalaşma adımlarında PR çalışması yapmak ve personel etkileşimi için yarışmalar düzenlemek dahil sayısız hedef için Escapist hizmetlerinin avantajlı dünyasına adım atın!

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir