Kaçış oyunları

Escapist ile Sahne Tasarımı

Escapist prodüksiyon hizmetleri kapsamında; sahne tasarımı ve görüntüleme hizmeti alarak tüm etkinliklerinizi kolaylıkla organize edebilirsiniz. Profesyonel çekim tecrübesi ve altyapısı olan ekiplerle etkinlikleriniz için video kaydı, kayıt düzenleme, edit, sahne düzeni ve tasarımı, markaya özgü sahne kurulumu gibi sayısız hizmetten faydalanabilir; nitelikli etkinlik projelerini hem şirket içi katılımcılarla hem de potansiyel hedef kitleniz ile gerçekleştirebilirsiniz.

Tanıtım ve PR faaliyetlerinizden kurumsal etkinlik projelerine kadar dilediğiniz amaç doğrultusunda sahne tasarım ve organizasyon hizmetini Escapist deneyimli ekibiyle kurgular. Böylece markaya özgü görsel, senaryo, kayıt ve klip çalışmaları gibi pek çok beklentiniz en kaliteli şekilde karşılanır.

Ses & Işık Tasarımı

Profesyonel sahne tasarımı ve uygulamaları için vazgeçilmez unsurlardan biri de ses & ışık tasarımıdır. Göz alıcı sahne şovlarının en büyük destekçisi kaliteli kurgulanmış ses ve ışık sistemleridir. Bu sistemler sayesinde etkinliklerin odak noktası olan sahneler için etkileyici bir ortam oluşturulur. Kurumsal tanıtım etkinlikleri başta olmak üzere deneyimli Escapist ekiplerinin sunduğu; profesyonel ses & ışık hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Sahne Tasarımı

Escapist tüm etkinlik planlamalarınız için profesyonel sahne tasarımı hizmeti sunar. Bu tasarım ve kurulum aşamaları; isteğinize bağlı olarak marka konseptine uygun gerçekleşir. Markanın renkleri, ürünleri, hizmet ve konsepti dahilinde tasarlanabilen sahne materyalleri ile katılımcılara etkili deneyimler yaşatabilirsiniz. İhtiyacınıza ve hedef kazanımlara uygun şekilde kurgulanan sahne ve dekor uygulamaları sayesinde kurumsal etkinlik projelerinize yeni nesil bir bakış açısı katmanız mümkün!

Escapist ile Prodüksiyon Süreci

Şirketlerin etkinlik planlamalarında ihtiyaç duyduğu tüm prodüksiyon hizmeti; teknik ekipman, sahne kurulumu, sahne tasarımı, ışık & ses ve görüntü sistemlerinin temini gibi unsurlar karşılanarak anahtar teslim şekilde Escapist tarafından sunulur.

Markalar için özellikle ürün/hizmet tanıtım süreçlerinde yapılan etkinliklerde; en kritik ihtiyacı prodüksiyon hizmetleri oluşturur. Escapist üstün alan tecrübesi, marka ihtiyaçlarını analiz uygulamaları ve iş birlikçi çalışma düzeniyle profesyonel prodüksiyon hizmetlerine kolayca erişmenizi sağlar. Kurumsal tanıtım, tanışma, motivasyon veya oryantasyon etkinlikleri dahil olmak üzere tüm projeleriniz için teknik altyapınız Escapist güvencesiyle hazırlanır.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir