Escapist İle Marka Deneyim Etkinlikleri

Marka deneyim etkinlikleri ile potansiyel müşterilere ulaşmak, var olan müşterilerle iletişimin arttırılması ve daha güçlü bir bağ kurmak mümkün!

Marka bu etkinlikler sayesinde kullanıcılarına iletmek istediği “yeni ürünüm ya da hizmetim artık; daha işlevsel, daha kolay ya da daha iyi “ algısını sözsel ya da pazarlama aracı olmaksızın iletebiliyor. Ancak marka deneyim etkinliklerinin organizasyonu için profesyonel bir çalışma gerekeceği için mutlaka markaların destek alarak ilerlemesi gerekir. 

Escapist İle Markanıza Özel Etkinlik Organizasyonu

Escapist Event tarafından tüm marka deneyim etkinlikleri düzenleniyor. Bu etkinlikler arasında lansman, tanıtım ve pazarlama için gerekecek tüm organizasyonlar, festivaller ya da eğitimler dahil olmak üzere bir çok kategoride marka deneyim etkinlikleri yer alıyor. 

Özellikle kurumsal firmaların yeni ürün ya da hizmetlerini tanıtmak için ya da farkındalık yaratmak gibi önemli organizasyonlarında Escapist Event markanız için verimli marka deneyim etkinlikleri hazırlıyor. Profesyonel ve düşünülmüş bu etkinlikler markaların PR çalışmalarının yürütülmesi için de önemli bir etkiye sahiptir.

Escapist hazırladığı marka deneyim etkinliklerini hedef kitleye uygun şekilde hem fiziksel platformlara hem de online platformlara entegre etmiştir. Bu yöne ile markaların etkinlerden en üst seviyede verim alması sağlanır. Aynı zamanda yaratıcı ekipleri sayesinde düzenlenen etkinlikler tamamen markanın kendine özgü bir çizgide yürümesini de destekler.

Markanızın ürün ya da hizmetleri için yeni bir tanıtım ya da farkındalık yaratacak bir etkinliğe ihtiyaç duyuyorsanız; Escapist Event ile markanıza özel kurgulanmış ve organize edilecek etkinlik fikirlerini dinlemek için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Bunun için iletişim formumuzu doldurmanız yeterli!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir