marka deneyim etkinlikleri

Eğitim ve Performans Analiz Etkinlikleri

Kurum bünyesinde bulunan çalışanlarınızın hem performanslarını hem eğitim aşamalarını kurumsal oyunlaştırma uygulamaları ile analiz edebilirsiniz. Kişilerin ekip ile uyumunu, takım çalışmasına olan yatkınlığını ve çalışma sürecine olan yaklaşımlarını dışarıdan bir göz olarak görmeyi mümkün kılan eğitim ve performans analiz etkinlikler, kurum içinde verimli bir iş süreci elde etmeyi mümkün kılar.

İşe alım aşaması, oryantasyon süreci ve İK aktiviteleri olmak üzere üç ana grupta ele alınan eğitim ve performans analiz etkinlikleri, genel olarak şirket içinde sağlıklı iletişimin sürdürülmesini ve çalışan verimliliklerinin artırılmasını amaçlar.

Escapist İK Aktiviteleri

Şirket içindeki personellerin performanslarını değerlendirmek, ilgi alanlarını keşfetmek ve gerekli rotasyonu sağlamak için farklı oyun kurgularından yararlanabilirsiniz. Bu noktada, performans bakımından düşük olan çalışanları motive etmek, işe olan isteğini artırmak ve çalışma deneyimlerinde iyileştirme yapmak için yaratıcı kurumsal oyunlaştırmalardan destek alınabilir.

Kurumsal performans analizi sunan oyunlaştırma uygulamaları, yalnızca performansında düşme görülen çalışanlara hizmet etmez. Aynı zamanda personelin ilgisini ve yatkınlık gösterdiği alanları görmeyi mümkün hale getiren oyunlaştırma, kişinin pozisyonunda değişiklik yapmak için gerekli zemini sunar.

İK aktiviteleri, oryantasyon sürecinde de işe yeni giriş yapan kişilerin eğitim ve performanslarını analiz etmek için son derece faydalıdır. Eğitimde oyunlaştırma uygulamaları, işe girişi sağlanan kişinin eğitim sürecinde iş ile uyumunu, takım çalışmasına olan isteğini ve yeteneklerini görmeye olanak tanır. Bununla birlikte kurumsal eğitimde oyunlaştırma, şirket içinde mutlu ve başarılı personellerin temin edilmesine yardımcı olur.

Escapist, çalışanlarınızın eğitim ve performans analizlerini en doğru şekilde ve profesyonelce yapmanız için yanınızdadır! Çeşitli yarışmalar, ödüllü etkinlikler ve eğlenceli konseptler ile kurum içinde hem keyifli vakit geçirmek hem de personellerinizin performansını analiz etmek için Escapist, sizlere ayrıcalıklı bir dünya sunar.

Siz de hemen iletişim formumuzu doldurarak oyunlaştırma uygulamaları hakkında bilgi edinebilir, şirketinize uygun seçenekler için teklif alabilirsiniz!

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir