İşe Alım Etkinlikleri

AVM Etkinlikleri için Escapist

Alışveriş merkezleri, yoğun insan trafiği olan alanlardan biridir. Dolayısıyla tanıtım ve PR çalışmaları için AVM’ler oldukça uygun yerlerdir. Firmanızın ürün ya da hizmetlerini geniş kitlelerin beğenisine sunmak için Escapist’in ayrıcalıklı hizmetlerinden biri olan AVM etkinlikleri birbirinden farklı uygulamalara kapı açar.

Gün içinde AVM’yi ziyaret eden kişilere ulaşmak, potansiyel müşterilerinizin ürün ya da hizmetleriniz hakkında bilgi edinmesini ve deneyimlemesini sağlamak için AVM etkinlikleri pek çok fayda sağlar. Bu noktada firmanızda öne çıkarmak istediğiniz ürünleri alışveriş merkezi etkinlikleri ve yaratıcı bir oyunlaştırma ile sunabilirsiniz.

Escapist AVM Etkinliklerinin Kapsamı

Escapist AVM etkinlikleri, markalar ve firmalar için geniş bir kapsama sahiptir. AVM etkinlikleri kapsamında çeşitli marka deneyimi çalışmaları yapılır. Bunlarla birlikte online uygulamalar ve ürün yerleştirme çalışmaları da ürünlerin akılda kalıcılığını artırmak için uygulanan AVM etkinliklerindendir.

AVM kullanıcılarına sıra dışı bir marka deneyimi sunmak için Escapist AVM uygulamaları arasında fiziksel turnuva ve yarışlar için ihtiyaç duyulan platformlar bulunur. Birbirinden yaratıcı senaryolardaki oyunlarla büyük bir kitlenin dikkatini çeken etkinlikler, akıl oyunlarıyla dolu kaçış ve kafes oyunlarını da içinde barındırır.

Her gün binlerce insanın girip çıktığı alışveriş merkezlerinde hedef kitlenizi ürünlerinize ya da hizmetlerine çekebilmek için birçok farklı uygulama sunan Escapist, fiziksel yarışma ve turnuva düzenlemek isteyen şirketlere de hizmet verir.

Yılbaşı organizasyonları, sosyal sorumluluk projeleri, çocuk etkinlikleri, bayram kutlamaları, açık hava tanıtım faaliyetleri ve daha pek çok önemli ve özel günler için harika ortamlar tasarlayan Escapist, markanızın ihtiyaç duyduğu reklamcılık ve pazarlama faaliyetlerinizi sizin için çok daha keyifli ve eğlenceli bir biçimde ele alır.

Escapist’in markanıza özel tasarladığı etkinlikler ile uygulama aşamasını en kusursuz ve verimli şekilde yöneterek, beklentilerinizin çok daha ötesinde bir başarı yakalayabilirsiniz. Markanızın değerlerine ve ürünlerinize uygun AVM etkinliklerini keşfetmek ve hemen uygulamaya geçmek için iletişim formunu doldurabilirsiniz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir