Online Motivasyon Etkinliği Nedir?

online motivasyon etkinliği

Online Motivasyon Etkinliği Nedir?

Birbirinden uzak çalışan ekiplerin iletişim gücünü ve performanslarını arttırmak için düzenlenen online organizasyonlara, online motivasyon etkinliği diyebiliriz. Ekipçe yapılan motivasyon etkinlikleriyle verimli bir mola olarak tanımlanabilir. Ekipler arasında takım ruhu yaratılırken, farklı bir eğlence deneyimi sunar.

Özellikle içinde bulunduğumuz pandemi döneminde, evden çalışma yöntemi ile iletişim kopuklukları ve verimlilikte düşüş görülüyor. Ekipler arasında mesafeden kaynaklı duygusal uzaklığa neden olan tüm olguları düzenlenen online motivasyon etkinliğiyle ortadan kaldırmak mümkün. İstenilen yerden, istenilen zamanda online düzenlenmesi, eğlenceli ve takım halinde organize edilmesi avantajları arasında yer alır.

Escapist Online Motivasyon Etkinlikleri

“Ekibinizin motivasyonunu yüksek tutun!”

 

 

Escapist online etkinlikler, ekipler arasındaki iletişimi arttıran ve ortak çalışmalarda motivasyon sağlayan etkinlik türleridir.

Ground Zero, Alien Hack ve The Future Is Now oyunlarımız ile kalabalık ekipler aynı oyun seansında gruplara ayrılıyor ve takımlar halinde uzun ve eğlenceli bir mücadeleye giriyor.

6 – 10 kişilik takımlar halinde ve 90 dakika süren online motivasyon oyunlarında, ekiplere yollanan bir kod ile web sitesine giriş yapılıyor. Girilen oyunda birbirinden farklı mental problemler ve görevler atanıyor. Ekipler online konferanslar eşliğinde fikir alışverişi yaparak görevlerini başarıyla yerine getirmek adına takım çalışması yapıyor. Oyun süresince ekiplere Game Master eşlik ediyor.

Tüm bu oyun sürecinde takım halinde görev üstenen, karşılarına çıkan problemleri takımca çözen ve görevlerini yerine getiren ekipler süreç sonunda duygusal yakınlık ve takım çalışmasında verimlilik kazanarak etkinlikten ayrılıyor.

Takım kültürünün oluşması, ekip çalışmasında verimlilik, duygusal yakınlık ve iletişim ekiplerin kazanımları arasında yer alıyor.

Siz de bulunduğumuz dönemde oldukça ihtiyaç duyulan ekip etkinliklerini online ortamda yaparak, dönemin gerekliliklerine uygun bir motivasyon etkinliği düzenleyebilirsiniz.

Düzenlenen etkinliklerin detaylarını incelemek için online etkinlikler sayfamızı ziyaret edebilir, etkinlik düzenlemek için ekibinize uygun oyunu seçerek iletişim sayfamızdan başvuru yapabilirsiniz.

Yorum Yok

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL
Teklif Almak İçin Bizimle İletişime Geç!