Online Etkinlikler

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

Kurumsal ekiplerin iletişim ve dayanışma içinde takım çalışması yeteneklerini sergileyeceği aynı zamanda eğlenceli bir maceraya katılacakları online takım çalışması etkinlikleri düzenliyoruz.

Online motivasyon aktiviteleri, birbirinden uzak çalışan ekiplerin iletişimini, güvenini ve verimliliklerini artıran etkinliklerdir. Çalışanlar arasındaki fiziksel uzaklık zaman içinde duygusal uzaklığa sebep olabilir. Bu yüzden uzaktan çalışma ortamında temelinde güven ve iş birliği olan bir takım kültürü oluşturmak önemlidir. Eğlenceli, katılımcıların birbirilerini daha iyi tanımalarını sağlayan online aktiviteler, ekipler arasındaki bağları güçlendirerek birbirleriyle çalışma konusunda onları motive eder.

Play Video

MACERANI SEÇ

Ground Zero

“ZAMAN VAROLUŞ NEDENİMİZDİR.
TEK GERÇEK ZAMANIN NERESİNDE OLDUĞUMUZDUR”

Ajan Nomad, bir araya getirdiği çok özel bir ekiple kıyameti başlatmak isteyen kadim bir düşmana karşı destansı bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem ekip 90 dakika içerisinde 5 farklı şehre yerleştirilmiş nükleer bombaları durdurmaya çalışırlar. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır.

Geçmiş ve geleceğin karşı karşıya geldiği bu savaşta ekibimiz bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmak zorunda kalır.

Play Video

ALIEN HACK

 

“KANITIN YOKLUĞU,
YOKLUĞUN KANITI DEĞİLDİR”

Genç bilim insanı Maya, insanları Dünya’ya yaklaşmakta olan felakete inandıramaz. Kuracağı çok özel bir ekip ile bu tehdide karşı koymaya çalışır. Maya ve ekibi 90 dakika içerisinde Dünya’dan uzaya süzülen iletişim sinyallerini durduracak bir koda ulaşmaya çalışırlar. Amaçları yaklaşmakta olan uzaylı filosunun haritasında dünyayı görünmez yapmaktır. Dünya dışı varlıkların mantık koridorlarında mental bir mücadele verecek olan ekibimizin bu yıldızlar arası savaşta birbirlerinden başka kimseleri yoktur.

 
Play Video

NASIL DENEYİMLENİR?

KALABALIK EKİPLERİNİZ, AYNI OYUN SEANSINDA
100 KİŞİYE KADAR GRUPLAR , 6-10 KİŞİLİK TAKIMLAR HALİNDE
90 DAKİKALIK BİR MÜCADELEYE ATILIYOR

·  Ekipler kendilerine yollanan bir kod ile gizemli bir web sitesine giriş yaparlar.

·  Oyun akışı içinde birbirlerine bağlı, adım adım izleyecekleri mental problemler ve farklı görevler ile karşılaşırlar.

· Ekipler, video konferans uygulamaları üzerinden (Teams, Zoom, Hangouts…vb.) takım çalışması içinde fikir alışverişinde bulunurlar.

· Oyun süresince katılımcılara birer Game Master eşlik edecektir.

Play Video

Bizimle tanışmak ister misiniz?

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL