Online Etkinlikler

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

Kurumsal ekiplerin iletişim ve dayanışma içinde takım çalışması yeteneklerini sergileyeceği aynı zamanda eğlenceli bir maceraya katılacakları online takım çalışması etkinlikleri düzenliyoruz.

Online motivasyon aktiviteleri, birbirinden uzak çalışan ekiplerin iletişimini, güvenini ve verimliliklerini artıran etkinliklerdir. Çalışanlar arasındaki fiziksel uzaklık zaman içinde duygusal uzaklığa sebep olabilir. Bu yüzden uzaktan çalışma ortamında temelinde güven ve iş birliği olan bir takım kültürü oluşturmak önemlidir. Eğlenceli, katılımcıların birbirilerini daha iyi tanımalarını sağlayan online aktiviteler, ekipler arasındaki bağları güçlendirerek birbirleriyle çalışma konusunda onları motive eder.

Play Video

MACERANI SEÇ

Ground Zero

“ZAMAN VAROLUŞ NEDENİMİZDİR.
TEK GERÇEK ZAMANIN NERESİNDE OLDUĞUMUZDUR”

Ajan Nomad, bir araya getirdiği çok özel bir ekiple kıyameti başlatmak isteyen kadim bir düşmana karşı destansı bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem ekip 90 dakika içerisinde 5 farklı şehre yerleştirilmiş nükleer bombaları durdurmaya çalışırlar. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır.

Geçmiş ve geleceğin karşı karşıya geldiği bu savaşta ekibimiz bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmak zorunda kalır.

Play Video

ALIEN HACK

 
“KANITIN YOKLUĞU,
YOKLUĞUN KANITI DEĞİLDİR”

Genç bilim insanı Maya, insanları Dünya’ya yaklaşmakta olan felakete inandıramaz. Kuracağı çok özel bir ekip ile bu tehdide karşı koymaya çalışır. Maya ve ekibi 90 dakika içerisinde Dünya’dan uzaya süzülen iletişim sinyallerini durduracak bir koda ulaşmaya çalışırlar. Amaçları yaklaşmakta olan uzaylı filosunun haritasında dünyayı görünmez yapmaktır. Dünya dışı varlıkların mantık koridorlarında mental bir mücadele verecek olan ekibimizin bu yıldızlar arası savaşta birbirlerinden başka kimseleri yoktur.

 
Play Video

MIND THE SIGNS

”HER ZİHİN ARDINDA BİR İZ BIRAKIR”

Her güne farklı bir cinayetle uyanan İstanbul’da panik iyiden iyiye hissedilmeye başlamıştır. Cinayet bürodan Başkomiser Murat kurbanlar arasındaki bağlantıları dehşetle dark eder. Bu cinayetler sadece bir başlangıçtır.  Murat yaklaşmakta olan fırtınayı durdurabilmek için çok gizli bir ekip kurar.  Başkomiser ve ekibi bir katilin zihin koridorlarında gizemlerle dolu bir kapıyı aralamak üzeredirler. 

The future ıs now
 

“Yaratıcıları,
yapay zekanın ellerinde bir kuklaya dönüştü”

 21. yüzyılın sonunda Dünya tek devletli bir yapıya geçmiş ve yönetimi ise ANA isimli bir yapay zekaya teslim edilmiştir. Fakat yıllar içerisinde güçlenen ve kontrolden çıkan ANA tüm insani faaliyetleri manipüle etmiş, insanlığı kör ve umutsuz bireylere dönüştürmüştür. Yok olmanın eşiğine gelen yeni dünya insanları, baş edemediği bu yapay bilinci yok edebilmek için geçmişe bir yardım sinyali yollarlar. Zaferi hiç kutlanmayacak ama sonuçları dünyayı kurtaracak bir devrim hareketi başlamak üzeredir.

 

Play Video

Özel Tasarım Online Oyunlar

”BRIEF’E ÖZEL YARATICI VE ETKİLEYİCİ KURGU TASARIMI”

 Kurumsal ekipler için çevrimiçi (online) platformda firmadan aldığımız brief doğrultusunda özel senaryo tasarımı, verilmek istenilen mesaj ve bilgilerin oyunlaştırılması ile özel bulmaca içerikleri kurgulanması ve firma kurumsalına uygun görsel tasarım yapılarak tamamen ekibe özel bir online deneyim yaratılabilir.

 Online takım çalışması ve motivasyon, eğitim, işe alım, oryantasyon, iç lansman vb. birçok farklı Kurum İçi İletişim süreci online ortamda oyunlaştırma, deneyim tasarımı ve prodüksiyon uzmanlık alanlarımızla keyifli ve hedefe yönelik özel tasarım online etkinlik formatında kurgulanabilir.

 Pazarlama İletişimi etkinlikleri kapsamında da hedef kitle profiline özel tasarım online oyunlar tasarlanabilir. Bireysel veya takımlar halinde oynanmak üzere hem eğlenceli hem de marka ve ürün mesajlarını içeren online deneyimler hayata geçirilir.

 Dijital pazarlama aktiviteleriyle bütünleşmiş online ürün lansman ve kampanyaları, PR aktiviteleri, influencer etkinlikleri vb. kapsamlarda markaya özel online deneyimler yaratılır.

Özel Tasarım Online Oyunlar

‘GREAT DIRECTORS’ ONLINE FİLM ATÖLYESİ

 

Great Directors online film yapım atölyesi firmanızda birbirinden uzak çalışan ekiplerin bir arada zaman geçirecekleri, kendi seçtikleri efsanevi bir Holywood filmini hayata geçirebilecekleri bir online atölye. Bu online film yapım etkinliği ile ekipleriniz seçtiği bir filmin fragmanını atölye yöneticilerimiz ile işbirliği içerisinde hayata geçiriyorlar. Takımların çektiği fragmanlar yapılacak online gala etkinliğinde herkese gösteriliyor. Bu online workshop etkinliği süreç boyunca katılımcıları yaratıcı olmaya ve hızlı düşünmeye teşvik ediyor. Online Etkinlik sonucunda ise ortaya yıllar boyunca unutmayacakları bir deneyim ve hatıra yaratmış oluyorlar.

NASIL DENEYİMLENİR?

KALABALIK EKİPLERİNİZ, AYNI OYUN SEANSINDA
100 KİŞİYE KADAR GRUPLAR , 6-10 KİŞİLİK TAKIMLAR HALİNDE
90 DAKİKALIK BİR MÜCADELEYE ATILIYOR

·  Ekipler kendilerine yollanan bir kod ile gizemli bir web sitesine giriş yaparlar.

·  Oyun akışı içinde birbirlerine bağlı, adım adım izleyecekleri mental problemler ve farklı görevler ile karşılaşırlar.

· Ekipler, video konferans uygulamaları üzerinden (Teams, Zoom, Hangouts…vb.) takım çalışması içinde fikir alışverişinde bulunurlar.

· Oyun süresince katılımcılara birer Game Master eşlik edecektir.

Play Video

TEKLİF AL

  Teklif Al.

  * işareti olan alanlar zorunludur
  TEKLİF AL
  close-link
  TEKLİF AL
  Teklif Almak İçin Bizimle İletişime Geç!