Kurumsal Şirketler İçin Yeni Yıl Etkinlikleri

TLC Yeni Yıl Partisi

Kurumsal Şirketler İçin Yeni Yıl Etkinlikleri

Tüm yıl boyunca toplantıdan toplantıya koştunuz, uzun mesailer yaptığınız, projeler tamamlandınız. İş yerinizi evinizden, çalışma arkadaşlarınızı belki de ailenizden çok gördünüz. 2019’a yeni hedeflerle girerken tüm ekibin motivasyonunu artıracağınız farklı kurumsal yeni yıl etkinlikleri planlamaya ne dersiniz?

Yeni yılda hedeflenen başarıların konuşulacağı, tüm umutların tazeleneceği bu günü eğlenceli ve önceki yıllardan farklı bir organizasyonla planlamak için Escapist Event, vereceğiniz briefe istinaden kurum ve markanıza özel etkinlikler tasarlar, partinizi unutulmaz bir deneyime dönüştürebilir.

2019 yılında müşterilerinize veya ekiplerinize vermek istediğiniz mesajlar, yeni teknoloji, ürün ve hizmet konseptleri vb. etrafında bir oyun deneyimi tasarlayabiliriz.  Ya da tamamen kurumsal yılbaşı partinizi ısıtacak, katılımcıları kaynaştıracak bir parti oyunu planlayabiliriz.  Yeni yıl etkinlikleri kapsamında özel tasarım oyun deneyimi, eğlenceli hediyeler ve sürprizler, lezzetli ikramlar, fotoğraf ve video prodüksiyonu gibi tüm ayrıntıları markanıza özel dizayn edebiliriz.

KURUMSAL YENİ YIL HEDİYELERİ

Ekipleriniz veya müşterileriniz için eğlenceli ve yaratıcı yeni yıl hediyelerini sizler için tasarlıyoruz!
Yeni yıl etkinlikleri veya yılbaşı partisi sırasında çalışanlarınıza ve müşterilerinize her an deneyime dönüşebilecek bir hediye verebilirsiniz. Escapist Event olarak marka ve kurumunuza özgü bir kutu oyunu (board game) tasarlayabilir,

istediğiniz miktarda üretebiliriz. Board görsel tasarımı ve bulmaca kurgusuna kurum, marka, ürün ve hizmetlerinize dair içeriği en eğlenceli şekilde entegre ediyoruz.

Kurum içi veya pazarlama iletişimi hedeflerinize pozitif katkıda bulunacak ve yeni yıl partinizi eşsiz bir deneyime dönüştürecek bir etkinlik planlamak istiyor aynı zamanda müşteri ve çalışanlarınıza kalıcı ve eğlenceli bir hediye vermek istiyorsanız, info@escapistevent.com.tr mail adresinden ya da 02122720372 no’lu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL
Canlı İletişim Hattı