Kurumsal Online Etkinlik, çalışanın performansını arttırıyor!

online etkinlik

Kurumsal Online Etkinlik, çalışanın performansını arttırıyor!

Dünya’yı etkisi altında bırakan Pandemi Döneminden en fazla etkilenen kesim çalışanlar oldu. Bu etkilenme durumunun olumlu olduğunu söylemek ne yazık ki mümkün değil. Pandemi dönemiyle uzaktan çalışma sistemine geçmemiz çalışan ekipler arasında iletişimi azaltmış en minimum seviyeye getirmiştir. Bu durum tabiki çalışanların verimliliğini ve performanslarını da düşürmüştür. Ekipler arasındaki motivasyonun azalmaması ve bağın zayıflamaması için şirketler online etkinlikler düzenliyor. Çalışanların motivasyonunu arttırmak sadece iş kapsamı içinde değildir. İş dışında da çalışanlara sağlanan sosyal aktiviteler, eğlenceli etkinlikler, iletişim günleri gibi yaratıcı faaliyetler motivasyon sürecini canlandıracaktır. İş arkadaşlarıyla yaratılan iş dışında bir aktivite çalışanlar arasındaki ilişkiyi de kuvvetlendirecek ve motivasyonlarını arttıracaktır. Burada çalışma arkadaşları ile olan iletişimin de bir motivasyon kaynağı olduğu anlaşılmaktadır. Bu tür faaliyetler veya iş içerisinde sosyal takım oyunları kişiler arasında iletişimin kuvvetlenmesini sağlayacaktır. Bu yüzden motivasyon sürecinde önemli bir etkendir.

Çalışanları motive edecek etkinlikler hemen hemen her kurumda mevcut. Biz de bu duruma tabi ki kayıtsız kalmadık, Escapist olarak elimizi taşın altına koyduk ve kurumsal etkinlikleri online platforma taşıdık. Birçok online takım oyunu ve workshoplar kurguladık. İhtiyaçlarınıza özel içeriklerle sunduğumuz takım çalışmaları, takım ve bireysel motivasyon arttırıcı atölye ve takım oyunu çalışmalarımızla amaca yönelik yaratıcı çözümler sunmaktayız.

Kurum içi gelişim ve motivasyon arttırmaya yönelik online takım oyunları ve atölyelerle hem takım olmayı hem de bir olmayı amaçlamaktayız. Online etkinlik platformuyla çalışanların arasındaki zayıflayan bağı yeniden onarıyor, tazeliyor ve güçlendiriyoruz. Eskisinden daha da güçlü olan ve tekrar çalışanlara kazandırılan bağ, ekip içerisindeki iletişimi ve uyumu olabildiğince arttırıyor ve hem çalışanlar arasındaki bağ hem de şirkete olan bağlılıkları artıyor.

Escapist olarak sizleri ve çalışanlarınızı online etkinliklerimize davet ediyoruz.

Yorum Yok

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL