Kaçış Oyunları

ESCAPIST KAÇIŞ OYUNLARI MERKEZİ

Escapist Kaçış Oyunları Merkezi, Trump AVM’de bulunan 6 kaçış oyunu ile kurumsal dünyadan oyuncuları 6 farklı maceraya davet ediyor. Oyuncular, 2-6 kişilik ekipler halinde, her oyunun senaryosu doğrultusunda ipuçlarını izleyip, şifreleri çözerek 60 dakikada odadan çıkmanın yollarını arıyor.

FAYDALARI
• Takım çalışması
• Yaratıcılık
• Zaman Yönetimi
• Liderlik
• Analitik düşünme
• Motivasyon
• Ekip içi iletişim
• Problem çözme
• Gözlem

Kurumsal Turnuvalar / Ödül Töreni
Kurum içi yapılacak turnuvalarla oyun heyecanını artırıyor, şampiyon ekibe Kupa Ödül Töreni düzenliyoruz.
Catering
Oyun öncesi ve sonrasında lounge alanında ikram organizasyonları düzenleyerek etkinliği zenginleştiriyoruz.
Memory Kit
Kurumsal firmalar, çalışanlarının Escapist’te geçirdiği heyacan verici ve keyifli anlarından hazırlanan Memory Kit ile kalıcı bir hatıraya sahip oluyor.
• profesyonel kameraman tarafından çekilen video prodüksiyonu
• firma marka görselleriyle zenmginleştirilmiş ekip fotoğraflarından oluşan dijital fotoğraf albümü

MODÜLER VE MOBİL KAÇIŞ OYUNLARI

ESCAPIST ZONE

Oyun Adı: Escapist Zone
Oyun Süresi: 10-20-30-40-60 DK
Oyuncu Sayısı: 2-4-6-8-14 Kişi
Oyun Alanı: 6-12-24-50 m2

Indoor ve outdoor alanlara kurulabilir modüler oyun çeşitliliğimiz sayesinde alanın büyüklüğü, oyuncu sayısı, oyun süresi vs. gibi kriterlere uygun çözüm sunabiliyoruz. Oyunlarımızın tamamı 360 dışarıdan seyredilebilecek şekilde kafes yapılar içinde kurulmaktadır. Böylece izleyicilerin de oyuncuların heyecanını, keyifli alanlarına markalandırma ve kurgusuna ürünlerinizin/ mesajınızın konumlandırmasını yaparak markanıza özel oyun tasarlıyoruz.

KAFESLERARASI

Oyun Adı: Kafeslerarası
Oyun Süresi: 10-20-30 DK
Oyuncu Sayısı: 2-4-6-8 Kişi
Oyun Alanı: 3-20 m2

Kafeslerarası oyunu indoor/outdoor her türlü lokasyonda kuruluma uygun karşılıklı pozisyonlandırılmış demir kafesler arasında oynanan kaçış oyunudur. Festival, AVM ya da kalabalık etkinliklerde ihtiyaca göre 1 ‘den 5 kafese kadar büyütüldüğünde, 10 kişiye kadar oyun kapasitesine ulaşılır. Oyuncular birbirlerine kafesler arasından kelepçelenir ve bu kelepçeler ise bir labirent içerisine bağlanır. Kendilerini kelepçelerden kurtaran oyuncular sonraki adımlara geçerek kafeslerden kaçmaya çalışırlar. Oyun, dışarıdan izlenilebilir olduğu için sadece oynayanlar değil izleyicilerin de içinde olduğu bir aktiviteye dönüşür.

MAD SPİN

Oyun Adı: Mad Spin
Oyun Süresi: 5 DK
Oyuncu Sayısı: 2-4 Kişi
Oyun Mekanı: Indoor – Outdoor

Alana gelecek oyuncular öncelikle, Training Area’da Escapist Game Masterleri tarafından verilecek kısa eğitimden geçtikten sonra yarışa hazır hale geleceklerdir. Belirlenen alana kurulacak olan Mad Spin parkurunda bireysel ve takım olarak yarışabilecek olan oyuncular, hız kadar dikkat gerektiren tuzaklardan da kaçarak kendileri veya takımları için en iyi puanı almaya çalışacaklardır.

İlgili Projeler

Kaçış Oyunları, Marka Deneyimi

Bu kez kahraman sensin!

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL