Deneyim Tasarımı

Kurumsal firmalardan aldığımız brief doğrultusunda katılımcılara unutulmaz anlar yaşatmak üzere bambaşka dünyalar yaratıyoruz. Etkinliğin amacına katılımcılara verilmek istenilen bilgi ve mesajlara, mekana, etkinlik süresine vb. kriterlere özel yaratıcı deneyimler kurgulayarak organizasyonun hedefine ulaşması için özenle tüm detayları tasarlıyoruz.

Brief ve Taslak Çalışma Sunumu: İlk aşamada etkinliğin hedefleri, katılımcılara verilmek istenilen mesajlar, yaşatılmak istenilen deneyime dair brief alarak taslak bir konsept çalışması ile etkinliğin prodüksiyon ihtiyacını belirleyerek deneyim tasarımı, üretimi, uygulaması ve operasyona dair bütçe çalışmamızı sunuyoruz.

Detaylı Tasarım: Taslak konsept ve kurgu üzerindeki yorumlara göre gerekli revizeler yapıldıktan sonra, katılımcılara verilmek istenilen mesaj ve bilgileri tasarlanan konsept doğrultusunda oyunlaştırma, enstalasyon, role playing vb. unsurlar kullanılarak kurgu içerisine yerleştiriyoruz.

Prop Tasarım ve Üretimi: Deneyim sırasında katılımcılarda “wow etkisi” yaratabilmek amacıyla teknolojiyi aktif olarak kullanıyoruz. İhtiyaç doğrultunda elektro-prop dediğimiz elektro-mekanik ekipmanlardan yaralanıyoruz. Deneyim konsepti çerçevesinde bu ürünleri özel olarak tasarlayıp ve atölyemizde üretiyoruz.

Kurulum ve Operasyon: Etkinlik öncesinde tecrübeli ekibimiz tarafından üretimi yapılan tüm stand, elektronik prop ve prodüksiyon ekipmanlarının kurulumu gerçekleştirilir. Etkinlik saati geldiğinde katılımcılar mekana alınır ve show başlar.

İLGİLİ PROJELER

Marka Deneyimi, Prodüksiyon

Hedef kitlenize unutulmaz anlar yaşatacak deneyimler tasarlıyoruz.

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL