Babalar Günü Etkinlikleri

Babalar Günü Etkinlikleri

Her evin bel kemiği, merkezi olan babaların özel günü. Yerinin asla dolmayacağı, varlığı ile güç veren babalar iyi ki var.  İş yerinde çalışan ya da patron, bazen abi bazen kardeş, çocuğuna baba; herşeyler!

Bu babalar gününde tüm babalara, baba adaylarına ve baba gibi dostlarla bağlarınızı daha da güçlendirin. Verdikleri emeklerin karşılığında bu özel günde onları ne kadar değerli olduklarını hissettirin. Babalar gününde geçireceğiniz güzel anlar onlar için unutulmaz olacak.

Babalar gününde alacağınız hediyeye karar verebildiniz mi?

Ne hediye alınırsa alınsın yeterli gelmeyeceğini düşünürsünüz. Aslında hediyenin ne olduğu hiç önemli değil önemli olan değerli olduklarını hissettireceğiniz, keyifli anlar yaşatmak kıymetli olan.

Şirketlerin çalışanları için kurumsal babalar günü hediyesi..

Şirketler bu özel günlerde artık yeni nesil hediyeler bulmaya çalışıyor. Kurum içi iletişimi, ekip arasındaki iletişimi, şirkete olan aidiyet duygusunun da güçlenmesini isteyen şirketler ve firmalar online etkinliklere büyük bir ilgi duymakta. Pandemi döneminin de etkisiyle uzaktan çalışmaların artması etkinlikleri artık online platforma taşıdı.

Escapsit olarak babalar gününde özel online etkinlikler öneriyoruz.

Great Dırector’s Online Fragman Atölyesi tavsiyemizdir!

GREAT DIRECTORS’ ONLINE FRAGMAN ATÖLYESİ

Great Directors online film yapım atölyesi firmanızda birbirinden uzak çalışan ekiplerin bir arada zaman geçirecekleri, kendi seçtikleri efsanevi bir Holywood filmini hayata geçirebilecekleri bir online atölye. Bu online fragman yapım etkinliği ile ekipleriniz seçtiği bir filmin fragmanını atölye yöneticilerimiz ile işbirliği içerisinde hayata geçiriyorlar. Takımların çektiği fragmanlar yapılacak online gala etkinliğinde herkese gösteriliyor. Bu online workshop etkinliği süreç boyunca katılımcıları yaratıcı olmaya ve hızlı düşünmeye teşvik ediyor. Online Etkinlik sonucunda ise ortaya yıllar boyunca unutmayacakları bir deneyim ve hatıra yaratmış oluyorlar.

Senaryoyu kendiniz belirleyin!

Gotfather, Kramer&Kramer, Life is Beautiful, Road the Perdition gibi efsaneleşmiş unutulmaz filmlerden esinlenerek istenilen senaryo tasarlanarak kurgulanır. Görselleriyle inanılmaz gerçeklik kazanan, istenilen görevlerle ve mesajlarla özel bir deneyim sunuyor.

Oyunu çocuklarınızla beraber oynayabilirsiniz!

Hayalinizdeki oyunun tasarlanmasıyla çocuklarınızla beraber oynayacağınız online ortam sunmaktadır. Online platformda çocuklarınızla birlikte ekip olabilir eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla inanılmaz bir deneyim yaşamak sizler için de unutulmaz anılar olacaktır.

Babalar gününüzü kutlar, online etkinlikler ve workshop atölyeleri için sizleri Escapist’e davet ediyoruz…

Yorum Yok

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL