AVM ve Festival Etkinlikleri

Avm Etkinlikleri
Alışveriş Merkezlerinin hedef kitlesine yönelik, indoor ve outdoor mekanlarda farklı ve yaratıcı etkinlikler düzenleyebiliriz. Özel günler (yılbaşı, sevgililer günü, bayramlar vs.) temalarında veya AVM’nin kendi konsept ve kampanyaları etrafında tasarladığımız etkinlikler ile AVM ziyaretçilerine keyifli zaman yaşatabilir ve etkinlik günü ziyaretçi trafiğini artırabiliriz. Bunun yanında kurulabilir kafesler içinde oyunlar, özel bir tema etrafında geliştirilen senaryolu oyunlar, parkur düzeninde kurulan oyunlar formatında farklı oyun etkinlikleri tasarlayıp, operasyonunu gerçekleştirebiliriz.
Alışveriş Merkezi Etkinlikleri

FESTİVAL VE ÜNİVERSİTE ŞENLİKLERİ

Müzik festivalleri, üniversite şenlikleri, kariyer günleri, belediye etkinlikleri gibi organizasyonlarda indoor ve outdoor alanlarda olacak etkinliklerinizi organize edebilir farklı ve yaratıcı deneyimler sunabiliriz. Dilerseniz vermek istediğiniz mesajlara özgü bir etkinlik konsepti yaratabilir dilerseniz de kurulabilir oyunlarımız ile hem oyunculara hem de izleyenlere festival/ şenlik kapsamında tasarlanan eğlenceli ve heyecanlı oyun deneyimi yaşatabiliriz.

Oyunlarımızın markalama alanları ve oyun içi bulmaca görsellerinde etkinlik logosu veya sponsor marka/ürün logoları kullanılabileceği gibi, oyun kurgusunda da etkinlik ve sponsor markayla ilgili mesaj ve detaylara yer verilebiliyor. Farklı bir deneyim yaşayan oyuncu ve izleyicilerin, bu anılarını sosyal medyada paylaşmasıyla organizasyonun etkisi çok daha geniş kitlelere yayılmış oluyor. Yaratıcı paylaşımların yapılmasını sağlamak ve paylaşım sayısını artırmak amacıyla oyunlarımıza sosyal medya kurgusu entegre etmemiz de mümkün oluyor.

 

İlgili Projeler

AVM, festival, şenliklerinin ziyaretçi profiline uygun etkinlikler tasarlıyoruz

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL