KURUM İÇİ İLETİŞİM | ŞİRKET ETKİNLİKLERİ

Kurumsal şirketler için, kurum içi iletişim motivasyon toplantılarında hem eğlenceli hem de takım çalışmasını ön plana çıkaracak etkinlikler düzenliyoruz. Özel tasarım oyun etkinliklerimiz ile ekiplerinin heyecanlı ve keyifli bir deneyim yaşamasını sağlarken aynı zamanda şirketin vizyon, misyon, kurumsal değerler gibi verilmek istenen mesajlarını en etkili şekilde verebiliyorlar. Kurumun İnsan Kaynakları stratejisini yansıtan detayların oyun içeriğine entegre edilmesi ile çalışanlar için eğlenceli ve geliştirici bir deneyim yaratmış oluyoruz.

• Incentives, Motivasyon Etkinlikleri: Kurum içi iletişim organizasyonlarınız kapsamında çalışanlarınız arasındaki iletişimi güçlendirerek takım çalışmasını desteklemek, kurum ile çalışan ilişkisini geliştirerek motivasyonu ve verimliliği yükseltmek amacıyla kuruma ve etkinliğe özel deneyimler tasarlıyoruz.

• Orienteering, Gamification ve Oryantasyon Ekiplerinizin ortak bir hedefe ulaşmak için dayanışma içinde engelleri aşmalarına yönelik Orienteering etkinlikleri ve kurumsal her türlü sürecinizi oyunlaştırdığımız, hedeflenen kazanımları en üst düzeye taşıdığımız Gamification kavramı çerçevesinde özel tasarım etkinlikler tasarlıyoruz. Etkinlikler kapsamında kurumunuza yeni katılan çalışanlarınızın birbirleriyle kaynaşmalarını, kurum kültürü ve değerlerini tanımalarını hem eğlenceli hem kazanımları olan bir deneyim içerisinde sağlayabilirsiniz. Kurum içi iletişim ve eğitim hedeflerinizi gerçekleştirmek için size özel tasarlayacağımız deneyimlerle ekiplerinize en yaratıcı ve eğlenceli formatta bilgi ve mesajları verebilirsiniz.

• Aile Günleri ve Şirket Piknikleri: Aile günleri ve şirket piknikleri gibi özel organizasyonlarda çalışanlarla beraber ailelerini de eğlenceye katmaya ne dersiniz? Organizasyon dahilinde yetişkinler, gençler ve çocukların beraber veya ayrı ayrı eğleneceği özel tasarım alanlar yaratıyoruz. Dilerseniz ailelerin heyecanlı bir kurgu içinde kurumu, ürün ve hizmetlerini, kültürünü heyecanlı bir oyunda keşfetmeleri için çok özel bir oyun deneyimi de tasarlayabiliriz. Ve bu kez kahraman aileler!

• Escapist Kaçış Oyunları Merkezi Etkinlikleri, Turnuvalar: Kurumsal ekipleriniz, Trump AVM’de bulunan Escapist Kaçış Oyunları Merkezimizde farklı dünyaların kapılarından adım atarak en heyecanlı team building aktivitesini deneyimliyor. Macera, polisiye, gizem, korku ve gerilim temalarındaki 6 farklı oyunda; çalışanlar, takım çalışması, ekip içi iletişim, analitik düşünme, problem çözme, yaratıcılık, zaman yönetimi gözlem ve motivasyon becerilerini sergileyip, geliştiriyorlar. Dilerseniz kaçış odalarımızda etkinliği turnuva düzeninde planlayabilir, ekiplere birbirleriyle yarışma heyecanını yaşatabiliriz.

• İK Performans Analizi: İK Kişilik Analizi modülümüz ile çalışanların oyun sırasında öne çıkan özelliklerinin değerlendirilmesinin yapıldığı deneyimli İnsan Kaynakları Uzmanları tarafından hazırlanan raporlar sunuyoruz. Bu raporlarda oyuncular oyun sırasında sergiledikleri takım olma, analitik yaklaşım ve problem çözme, iletişim, liderlik, motivasyon olmak üzere 5 ana ve buna bağlı 15 alt alandaki becerileri hakkında değerlendirilir. Liderlik çarkı ile ortaya koydukları liderliğin tarzı (Öğretmen, Ebeveyn, Vizyoner, Savaşçı, Ağırbaşlı) numerik değerler ile ifade edilir. Kurumların İnsan Kaynakları birimleri, bu raporları çalışanların görev yapacağı proje gruplarını oluştururken, alacakları eğitim planlarını oluştururken bir referans olarak kullanabilirler.

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL