O ONLINE ŞİRKET MOTİVASYON ETKİNLİKLERİ

SİNEMATİK BİR SENARYONUN İÇİNDE BAMBAŞKA BİR GERÇEKLİK

Ekiplerinizin iletişim ve dayanışma içinde takım çalışması yeteneklerini sergileyeceği aynı zamanda eğlenceli bir maceraya katılacakları online Escapist deneyimleri.

Online takım çalışması aktiviteleri, birbirinden uzak çalışan ekiplerinizin iletişimini, güvenini ve verimliliklerini artırmak için önemli bir etkinliktir. Çalışanlar arasındaki fiziksel uzaklık zaman içinde duygusal uzaklığa sebep olabilir. Bu yüzden uzaktan çalışma ortamında temelinde güven ve iş birliği olan bir takım kültürü oluşturmak önemlidir. Eğlenceli, katılımcıların birbirilerini daha iyi tanımalarını sağlayan online aktiviteler, ekipler arasındaki bağları güçlendirerek birbirleriyle çalışma konusunda onları motive eder.

MACERANI SEÇ

Ajan Nomad, bir araya getirdiği çok özel bir ekiple kıyameti başlatmak isteyen kadim bir düşmana karşı destansı bir mücadeleye girişiyor. Bu muhteşem ekip 90 dakika içerisinde 5 farklı şehre yerleştirilmiş nükleer bombaları durdurmaya çalışırlar. Ama bu hiç de kolay olmayacaktır.

Geçmiş ve geleceğin karşı karşıya geldiği bu savaşta ekibimiz bilinmezliklerle dolu bir dünyaya adım atmak zorunda kalır.

Genç bilim insanı Maya, insanları Dünya'ya yaklaşmakta olan felakete inandıramaz. Kuracağı çok özel bir ekip ile bu tehdide karşı koymaya çalışır. Maya ve ekibi 90 dakika içerisinde Dünya'dan uzaya süzülen iletişim sinyallerini durduracak bir koda ulaşmaya çalışırlar. Amaçları yaklaşmakta olan uzaylı filosunun haritasında dünyayı görünmez yapmaktır. Dünya dışı varlıkların mantık koridorlarında mental bir mücadele verecek olan ekibimizin bu yıldızlar arası savaşta birbirlerinden başka kimseleri yoktur.

NASIL DENEYİMLENİR

300 KİŞİYE KADAR KALABALIK EKİPLERİNİZ 4-10 KİŞİLİK GRUPLAR HALİNDE 90 DAKİKALIK BİR MÜCADELEYE ATILIYOR.

Ekipler, takım çalışması, etkili iletişim, yaratıcı düşünme ve problem çözme gibi kasları aktif olarak kullanarak verilen görevleri başarıyla tamamlamaya çalışırlar.

  • Ekipler kendilerine yollanan bir kod ile gizemli bir web sitesine giriş yaparlar.

  • Sitede karşılarına bir video çıkar. Oyunun senaryosunun anlatıldığı bu videoyu seyrettiklerinde "nasıl bir maceranın içindeler?" "gerçekleştirmeleri gereken görevler nelerdir?" gibi bilgileri öğrenirler.

  • Oyun akışı içinde birbirlerine bağlı, adım adım izleyecekleri mental problemler ve farklı görevler ile karşılaşacak olan ekipler, buldukları ipuçlarının peşinden giderek, onları bir sonraki aşamaya taşıyacak şifrelere ulaşmaya çalışırlar.

  • Ekipler buldukları tüm şifreleri web sitesindeki kod ekranlarına girerek oradaki görev metaryallerine ulaşırlar.

  • Ekiplerin uzaktan çalışma için kullandıkları video konferans uygulamaları üzerinden (Teams, Zoom, Hangouts...vb.) takım çalışması içinde fikir alışverişinde bulunur, görev paylaşımı yaparlar.

  • Oyun süresince katılımcılara ilk izledikleri senaryo videosunda tanıtılacak bir karakter canlı olarak eşlik edip onları yönlendirecektir.

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL