B Blog

KURUMSAL ŞİRKETLER İÇİN YENİ YIL ETKİNLİKLERİ

Tüm yıl boyunca toplantıdan toplantıya koştunuz, uzun mesailer yaptığınız, projeler tamamlandınız. İş yerinizi evinizden, çalışma arkadaşlarınızı belki de ailenizden çok gördünüz. 2019’a yeni hedeflerle girerken tüm ekibin motivasyonunu artıracağınız farklı kurumsal yeni yıl etkinlikleri planlamaya ne dersiniz?

Edutainment ve Gamification Nedir ?

Her sabah sıcacık yatağımızdan kalkıp hayatımızın en önemli parçalarından biri olan işimize geliyor, uzun zamanlarımızı burada geçiriyor ve de kendimizi burada gerçekleştiriyoruz.

Marka Deneyimi Etkinlikleri

Bazı markalar vardır ve bu markaların kendilerinden daha iyi rakipleri olsa bile gönlümüz başka markayı satın almaya gitmez. Çünkü bize sunulan marka deneyimini öylesine içselleştirmişizdir ki markayla bağ kurmuşuzdur.

Ace of Mice 2018 Kazananı Escapist

Bu yıl 6.sı yapılan kongre, toplantı, etkinlik sektörünün buluşmasına ev sahipliği yapan Ace of Mice Awards Kongre, Toplantı ve Etkinlik Ödülleri Etkinlikler,

Her Şey Zombi İş İlanımız İle Başladı…

İstanbul Trump AVM’de meraklılarıyla buluşan gerçek kaçış oyunları merkezi Escapist, portföyünde bulunan birbirinden heyecan verici oyunlara yenilerini ekliyor.

Nike React Oyun Deneyimi ile Teknolojiyi Keşfettiler

Nike React Lansmanı Santral İstanbul’da Escapist tarafından hazırlanan özel senaryolu bir kaçış oyunu ile gerçekleştirildi. Nike React oyun deneyimi içinde spor dünyasından misafirler dünyayı kurtarmakla görevlendirildiler.

Kahve Dünyası Yeni Ürün Lansmanı

Kahve Dünyası yeni çıkardığı el yapımı fındık kremasını Escapist tarafından hazırlanan oyunla ana fabrikasında duyurdu. Influencerların katılımıyla gerçekleşen etkinlikte fındık kremasının üretim süreci deneyimlendi.

Kurumsal Etkinlik Oyunu “Kehanet”

Escapist’in, şirketler için kurum içi iletişim aktiviteleri hizmetleri kapsamında tasarladığı “Kehanet” kurumsal kaçış oyununda, Garanti Emeklilik Liderler Zirvesi 2016′ ya katılan yöneticiler, bugüne kadar deneyimledikleri en heyecanlı şirket etkinliğini yaşadı.

Brand Week 2015’e Katıldık!

Türkiye’nin Tek Kaçış Oyunları Merkezi Escapist’in Brand Week İstanbul 2015 etkinliğine özel tasarladığı Escapist Akademi Kaçış Oyununda markalar kıyasıya yarıştı.

Teklif Al.

* işareti olan alanlar zorunludur
TEKLİF AL
close-link
TEKLİF AL